Warto Bezgotówkowo

Opublikowano: 21  Października  2017

Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” oraz Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie na tekst lub rysunek, który w sposób atrakcyjny i ciekawy przedstawi przyszłość płatności bezgotówkowych w Polsce.

Jak będą wyglądać w przyszłości płatności bezgotówkowe? Czy będziemy płacić wzrokiem, odciskiem palca, czy może w inny sposób?

Każdy, kto chciałby zaprezentować swoją wizję przyszłości może wziąć udział w specjalnym konkursie organizowanym w ramach kampanii „Warto Bezgotówkowo” i przygotować swój tekst lub komiks na ten temat.

Na autorów najciekawszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody:

• Tablet Microsoft Surface Pro 4 z klawiaturą (główna nagroda w konkursie literackim)

• Tablety – m.in. Samsung Galaxy Tab A

• Dyski zewnętrzne

• Inne drobne upominki

Prace należy zgłaszać do 18 października mailem na adres: konkurs@wartobezgotowko.pl Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 października br.

Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora www.WartoBezgotiwkowo.plk oraz na stronie www.sanbank.pl

W Kampanię społeczną organizowaną przez Warszawski Instytut Bankowości pn. „Warto Bezgotówkowo” włącza się ponad 100 firm technologicznych i finansowych, będących dostawcami nowoczesnych instrumentów płatniczych. Została ona objęta patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów. Jej celem jest zachęcenie osób indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych do aktywnego korzystania z płatności elektronicznych. W ramach kampanii w całej Polsce organizowane będą Dni Płatności Bezgotówkowych, które przypadają na 16-20 października 2017r.

Nadsański Bank Spółdzielczy w tym czasie będzie prowadził działania edukacyjne w zaprzyjaźnionych szkołach na temat znaczenia i korzyści obrotu bezgotówkowego. Natomiast w dniach 18-31.10.2017r. w ofercie Banku dostępna będzie promocja pod nazwą "Warto Bezgotówkowo z SANBankiem". Każda osoba, która w okresie trwania promocji założy rachunek ROR z kartą płatniczą otrzyma od Banku specjalny upominek. Szczegóły oferty dostępne w placówkach Banku oraz na stronie www.sanbank.pl

Artykuł sponsorowany


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe