MultiDent nie przestaje zaskakiwać!

Opublikowano: 1  Października  2017

Najnowocześniejsza placówka stomatologiczna MultiDent wprowadza „niewidoczny” sposób prostowania zębów- rewolucyjny aparat ortodontyczny Invisalign.

Marzysz o pięknym uśmiechu? Chcesz się śmiać i rozmawiać bez żadnych przeszkód? Jest to możliwe dzięki ultra cienkim, całkowicie przezroczystym, a przez to niewidocznym, innowacyjnym nakładkom ortodontycznym Invisalign.

Weź odział w konkursie, który dr Piotr Trafidło przygotował dla swoich obecnych i przyszłych pacjentów, a aparat Invisalign może być Twój! Wystarczy polubić fanpage MultiDent, napisać komentarz pod postem konkursowym „chcę aparat!” i udostępnić post konkursowy na swojej osi czasu.

Zwycięzca otrzyma: konsultacje, wszystkie rodzaje zdjęć (zdjęcia panoramiczne, cefalometryczne, tomografia komputerowa 3d obu szczęk - wszystko wykonamy na miejscu w Centrum Precyzyjnej Stomatologii MultiDent).

MultiDent wciąż się rozwija i zmienia dla swoich pacjentów. Już niebawem otwieramy nowy dział- medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, ale o tym już wkrótce! A tymczasem życzymy Państwu wygranej!

Zespól medyczny MultiDent

Artykuł sponsorowany 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe