Wjechał w słup energetyczny

Opublikowano: 25  Września  2017

W piątek wieczorem stalowowolscy policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia w którym kierowca skody wjechał w słup energetyczny. Okazało się, że autem jechał 45-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli na ulicy Starowiejskiej, tuż po godz. 19.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 45-letni mieszkaniec Stalowej Woli jadąc samochodem marki Skoda uderzył w betonowy słup energetyczny, który złamał się. W chwili przyjazdu policjantów w samochodzie nie było nikogo.

Policjanci zaczęli szukać kierowcy i po chwili odnaleźli go nieopodal miejsca zdarzenia. Był to 45-letni mieszkaniec Stalowej Woli, przyznał, że kierował skodą. Mężczyzna nie posiadał obrażeń. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 45-latka 1.23 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

Na miejscu zdarzenia pracowały również służby energetyczne, które zabezpieczyły zniszczony słup. 45-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe