Odpowie za włamania i kradzieże

Opublikowano: 23  Września  2017

Policjanci ze Stalowej Woli przedstawili 50-letniemu mieszkańcowi gminy Pysznica dwa zarzuty włamań oraz zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. 50-latek będzie odpowiadał za swoje czyny w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.

Na przełomie sierpnia i września br. stalowowolscy policjanci przyjęli kilka zawiadomień o włamaniach i kradzieżach na terenie gminy Pysznica. Złodziej włamał się między innymi do budowanego domu, skąd skradł podkaszarkę i pompę wodną. W innym przypadku po wybiciu okiennej szyby wszedł do domu i ukradł zastawę porcelanową.

Policjanci bezpośrednio po zgłoszeniach podejmowali czynności zmierzające do ustalenia złodzieja, jednak nie doprowadziły one do jego zatrzymania. Po jednym z włamań, złodziej na podwórku pozostawił swój rower. Dzięki temu funkcjonariusze zdobyli informację do kogo należy jednoślad i zatrzymali mężczyznę. Był to 50-letni mieszkaniec gminy Pysznica.

W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna usłyszał dwa zarzuty włamań do domów i zarzut kradzieży. 50-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~mkn
D.C. I Policja umorzyła śledztwo .Bo po co szukać za mała szkodliwość -A dziadałyga dalej węszy i działa bo pić chce się a nie ma za co.
Dodano: 27  Września  2017  08:47:06
~mkn
mnie w ubiegłym roku też z budowy skradziono pompę wodną, a może to ten sam stary gnojek .Panowie Policjanci przycisnąć gnojka żeby się przyznał czy nie skradł jej też.
Dodano: 26  Września  2017  16:13:23
~Wasd
No brawo dzielni policjanci, jak zostawił rower to na pewno był zawodowiec... Niezły przeciwnik
Dodano: 23  Września  2017  16:16:12
~Wasd
No brawo dzielni policjanci, jak zostawił rower to na pewno był zawodowiec... Niezły przeciwnik
Dodano: 23  Września  2017  16:16:11
~Wasd
No brawo dzielni policjanci, jak zostawił rower to na pewno był zawodowiec... Niezły przeciwnik
Dodano: 23  Września  2017  16:16:09

Mój wujek dostał skierowanie na przymusowe leczenie.
Zastanawiam się, czy sam się zgłosi, czy po niego przyjadą umiech

Dodano: 23  Września  2017  11:46:08
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe