Get Adobe Flash player

Wybieramy „Belfra Roku 2017”

Opublikowano: 21  Września  2017

Kto jest najpopularniejszym nauczycielem spośród wszystkich belfrów pracujących w szkołach ponadgimnazjalnych w Powiecie Stalowowolskim? Odpowiedź na to pytanie pomoże ustalić już 8. edycja konkursu „Belfer Roku”, organizowanego przez stalowowolskie Starostwo Powiatowe.

Jak co roku, plebiscyt jest okazją aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku. – Dobry nauczyciel potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawić, że uczniowie polubią prowadzone przez niego zajęcia, a nawet zarazić ich swoją pasją. I jeszcze jedno: dobremu nauczycielowi uczniowie mogą zaufać i zawsze liczyć na jego pomoc. Przepracowałem wiele lat w oświacie, znam doskonale to środowisko i dlatego wiem, że takich nauczycieli w szkołach i placówkach na terenie naszego Powiatu nie brakuje – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Podobnie jak w latach poprzednich, głosowanie w plebiscycie „Belfer Roku”, będzie odbywało się za pomocą formularza on-line, dostępnego na www.stalowowolski.pl. Wystarczy się zarejestrować i zalogować w naszym serwisie. Moduł do głosowania będzie aktywny w dniach od 22 września do 6 października 2017 r. Zachęcamy do głosowania, tym bardziej że każdy kto weźmie w nim udział, będzie miał szansę na wygranie nagrody rzeczowej. O tym, komu ona przypadnie, no i kto przede wszystkim zostanie „Belfrem Roku 2016” dowiemy się już 13 października, podczas powiatowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odbędzie się ona w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Nauczycielami nominowanymi do tytułu „Belfra Roku 2017” są: Ewa Wierzbicka (ZSO), Natalia Banach (ZSP Nr 1), Mateusz Małys (ZSP Nr 2), Agnieszka Statowska-Głasek (ZSP Nr 3), Marek Żurecki (CEZ), Klaudia Kochowska (CKUiODiDZ), Dorota Lubojańska-Socha (ZPO), Irena Kutyła (SLO). Sylwetki nominowanych nauczycieli wraz z regulaminem konkursu oraz modułem służącym do głosowania, znajdują się na www.stalowowolski.pl

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Alicja
Najlepsza, najsprawiedliwsza , lubiana przez uczniow to Pani Golebiowska ze szkoly nr 11.
Dodano: 12  Października  2017  00:37:47
~def
Tak sobie myślę ,że miałeś pecha abc trafiłeś na "belfra" który pracował 18 godzin tygodniowo i wyuczył takiego "inteligenta" jak Ty- nauczyciel pracuje dużo więcej i jego uczniowie takich głupot nie wypisują , bo wiedzą jaka to jest ciężka praca.Najwięcej do powiedzenia mają zawsze największe szkolne nieroby, którzy wyrastają na takich właśnie ćwierćinteligentów, którzy oceniają pracę o której nie maja pojęcia.....a przecież szkoły pedagogiczne stoją otworem - więc do nauki i do szkoły krytykantów zapraszam
Dodano: 10  Października  2017  22:11:18
~abc
Banda nierobów zawsze z roszczeniami o większe pieniądze.Za te 18 godzin tygodniowo to wynagrodzenie baaardzo wysokie
Dodano: 9  Października  2017  20:05:46
~Ania
Pani GOLEBIOWSKA ze szkoly nr 11....
Dodano: 27  Września  2017  17:22:26
~hejka
No i jak zagłosować, jak nie otwiera się formularz do głosowania. Jak więc oddać głos na swojego ulubionego nauczyciela?
Dodano: 26  Września  2017  21:09:20
~gusta
Jeżeli chcecie to głosujcie a nie wymądrzajcie się nad zawodem nauczyciela. Gdyby nie oni to kim wy bylibyście? Śmiem twierdzić, że nawet pisać by wam trudno było a już o komputerze to mielilibyście takie pojęcie jak o spacerze po księżycu. Ja już ma swojego kandydata i oddam na niego głos. Oby okazał się zwycięski.
Dodano: 24  Września  2017  13:44:57
~Pan Gutek
Ja bym ich wszystkich wywalił na zbity r.... Ci aspołeczni ludzie jeszcze konkursy sobie urządzają . Nieroby całkowite.w mózgach sieczka. Dobrze że dobra zmiana przytrze im kinola . Inteligencja zaściankowa .
Belfer dobra i adekwatna nazwa do ich profilu psychologicznego
Dodano: 23  Września  2017  07:31:26
Życie jest piękne! - Żurecki!
Dodano: 23  Września  2017  01:15:02
Życie jest piękne! - Żurecki!
Dodano: 23  Września  2017  01:13:45
~bob
- nominuję Renata Butryn

kariera jak z amerykańskiego snu
Dodano: 22  Września  2017  11:00:46
~Ja żem
@MONIX Twoja logika jest taka: jak ktoś sprzedaje narkotyki to po co kupować, nie kupujcie i tyle ...to wtedy diler nie popełni przestępstwa bo nie sprzeda. Tak samo z nauczycielami nie posyłać na korki to nauczycie nie będzie popełniał przestępstwa nie odprowadzając podatku. Nauczyciele to święte krowy nawet US się za nich porządnie nie weźmie tylko małe firmy w Stalowej Woli niszczą i prześladują. Takie mam zdanie na ten temat.
Dodano: 22  Września  2017  09:42:47
@Ja żem : Jak macie takie zdolne dzieci to dlaczego zapisujecie ich na korepetycje?Niech się same uczą.Najzdolniejsi dadzą sobie radę.
Tylko ile procent dostanie się na prestiżowe studia?
Dodano: 22  Września  2017  08:55:04
~Ja żem
Kiedy wreszcie Urząd Skarbowy zajmie się nauczycielami którzy udzielają korepetycji i nie odprowadzają podatku czyli większością? W szkole dziady nie potrafią nauczyć tylko zadania do domu i tony książek w plecaku... Im zawsze źle.. Powstawały gimnazja było źle teraz likwidują też źle..
Dodano: 22  Września  2017  08:17:20
~rex
Po to się wybiera aby nauczył..
Dodano: 22  Września  2017  07:57:49
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe