Odnaleźli zaginionego mężczyznę

Opublikowano: 20  Września  2017

W poniedziałek późnym wieczorem, policjanci ze Stalowej Woli otrzymali sygnał o błąkającym się człowieku w rejonie dworca PKS przy ulicy Okulickiego. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę. Okazało się, że był to 59-letni mieszkaniec woj. małopolskiego, który oddalił się samowolnie z domu pomocy społecznej. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, trafił do wytrzeźwienia.

Tuż po godz. 21.30, policjanci otrzymali telefoniczną informację od mieszkanki Stalowej Woli, o błąkającym się mężczyźnie w rejonie dworca PKS przy ulicy Okulickiego. Zgłaszająca podała rysopis i ubiór mężczyzny. Policjanci udali się we wskazane miejsce i znaleźli tego człowieka. Na widok radiowozu próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Mężczyzna podczas legitymowania podawał różne dane osobowe, nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Funkcjonariusze zdecydowali o przewiezieniu mężczyzny do komendy. W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że jest to 59-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który oddalił się samowolnie z domu pomocy społecznej i był poszukiwany jako osoba zaginiona. 59-latek był pod wpływem alkoholu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

Dzisiaj 59-latek zostanie przewieziony do miejsca swojego pobytu.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~lidka
Bardzo szybka. ..
Dodano: 21  Września  2017  08:11:21

59 lat, i już trafił do domu opieki społecznej ? Szybka kariera.

Dodano: 20  Września  2017  10:27:45
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe