Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Bezpłatne wsparcie dla młodych mam

Opublikowano: 19  Września  2017

Mamo - jeżeli zauważyłaś, że Twój 8 miesięczny Jaś samodzielnie nie pełza ... albo Twoja dwuletnia Ania nie mówi. Jeśli Julka, która ma 3 latka nie woła „siku”, jeśli wskazuje na jabłko a nie nazywa go prosząc o nie... Jeśli boisz się wyjść ze swoim 2 latkiem na plac zabaw bo przewidujesz, że znów zakończy się to histerią … Jeśli martwi Cię to lub cokolwiek innego - nie wahaj się ani chwili i skorzystaj z bezpłatnych warsztatów pn. „Od narodzin do przedszkola”.

Bezpłatne warsztaty „Od narodzin do przedszkola”

Psycholog, logopeda, dietetyk, położna, terapeuta SI - z porad tych specjalistów mogą od września bieżącego roku, bezpłatnie korzystać rodzice małych dzieci i przedszkolaków oraz mamy spodziewające się potomstwa podczas warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Krok po Kroku. Warsztaty to szansa dla stalowowolskich mam na odkrycie pełni uroków macierzyństwa. Odbywają się w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 17:00 – 19:00 w sali konferencyjnej Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli (ul. Popiełuszki 4/25).

Czego można się dowiedzieć podczas warsztatów?

Nasi specjaliści radzą m.in. jak pielęgnować i wspierać rozwój niemowlęcia, dbać o prawidłowy rozwój mowy od noworodka do wieku przedszkolnego, pomagają budować zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci, prezentują etapy rozwoju dziecka od 4 do 26 miesiąca życia. Pełna lista tematów warsztatów dostępna na stronie www.krokpokroku.info

Jak skorzystać ze wsparcia?

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 538 351 691 oraz na stronie: www.krokpokroku.info. W ramach warsztatów przewidziano dodatkowe, indywidualne konsultacje. Można zgłosić chęć udziału w warsztatach na jeden interesujący temat lub na więcej spotkań.

Stowarzyszenie Krok po Kroku

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Krok po Kroku, które właśnie rozpoczęło swoją działalność w Stalowej Woli. Na realizację zadania Stowarzyszenie otrzymało wsparcie finansowe ze środków Gminy Stalowa Wola. Organizację tworzą mamy, które znają się, wychowują swoje dzieci, dzielą się we własnym gronie doświadczeniami i pomysłami. Ta wymiana informacji dotyczy maluchów, starszych dzieci, nawet młodzieży ale i tych dzieci, na które się czeka …

Działamy w formie warsztatów, ale też służymy indywidualnymi poradami: mama – psycholog, mama – logopeda, mama – dietetyk, mama – położna, mama – terapeuta SI…Nasze stowarzyszenie powstało właśnie z myślą o Tobie. Z nami KROK PO KROKU nauczysz się być wspaniałą, skuteczną, szczęśliwą i zadowoloną z siebie mamą.

Więcej informacji o naszym Stowarzyszeniu znajdą Państwo na stronie: www.krokpokroku.info lub pod numerem telefonu: 538 351 691.

Zapraszamy!Artykuł sponsorowany w ramach projektu pn. „Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych” w Stalowej Woli, dofinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Więcej informacji o projekcie na stronie: www.centrum-ngo.pl.

Obrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Ahmed
ty być rasist!!
Dodano: 20  Września  2017  10:56:11
Allah niech ci da wszytko...
w końcu masz to napisanie w Koranie w który wierzysz
Dodano: 20  Września  2017  10:51:30
~ahmed
mieć 3 żony, 1 mieć dziecko, ale mieć 16 lat. 500+ ja dostać tylko dziecko, czy 500+ żona i 500+ dziecko mieć?
Dodano: 20  Września  2017  09:04:43
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe