Wyłoniono wykonawcę PCPN

Opublikowano: 12  Września  2017

Warszawska firma wygrała przetarg na budowę Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Realizacja tej inwestycji będzie kosztowała prawie 43,8 mln zł!

Do przetargu dotyczącego Utworzenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli przystąpiło 5 wykonawców. Do magistratu trafiły 4 oferty od polskich firm i jedna od konsorcjum firm z Niemiec. Proponowano wykonanie zadania za kwotę od około 43,8 do 57,8 mln zł. Weryfikacja ofert trwa dość długo, bo kilka tygodni. Dlaczego tak długo? Bo trzeba było dobrze sprawdzić czy oferenci podołają powierzonemu zadaniu. Kryterium wyboru ofert była cena, termin wykonania zamówienia oraz udzielona gwarancja. Komisja przetargowa wybrała ofertę firmy Budimex z Warszawy za 43 mln 739 tys. 509 zł i 99 gr. Wykonawca zadeklarował wykonanie zadania w terminie do 1 października 2018 roku, udzieli też gwarancji i rękojmi na okres 5 lat.

Prace obejmą przebudowę płyty głównej boiska do piłki nożnej (o wymiarach 68 m x 105 m) wraz z systemem podgrzewania płyty, oświetleniem, piłkochwytami i wyposażeniem, które ma być zgodne z obowiązującymi przepisami UEFA i PZPN. Powstanie też nowe zaplecze szatniowo- sportowe i budynek depozytu, pawilon kasowy, budynek gastronomiczno- sanitarny. Wybudowane zostaną także 2 boiska treningowe o parametrach orlika do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej oraz boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z halą pneumatyczną. Pojawi się nowa tablica wyników. Całość ma być ogrodzona. Powstaną również parkingi i ciągi komunikacyjne.

Miasto na realizację tej potężnej inwestycji otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki 15 mln zł. Będzie też mogło pozyskać zwrot VAT-u (ok. 9,2 mln zł).

 


Komentarze
1 2 3 4 »

Strona: 1/4 Wyświetlaj po:

~daniel
Ma to na celu poinformowanie ogółu społeczeństwa, że Daniel John, prywatny pożyczkodawca otwiera finansowe możliwości dla każdego, kto potrzebuje pomocy finansowej. Dysponujemy pożyczką w wysokości 2% stopy procentowej dla osób fizycznych, firm i firm w jasnych i zrozumiałych warunkach i warunkach. skontaktuj się dziś przez e-mail, abyśmy mogli dać Ci nasze warunki pożyczki na danieljohnhome_(at)_gmail.com
Dodano: 12  Października  2017  07:48:36
~STALÓWKA
Komu dzisiaj obciągnąć? Jestem taki smutny i samotny. Będę czekał na chętnego, jak zwykle na zajezdni na zajezdni pod hutą.
Dodano: 16  Września  2017  11:20:16
@stalówka
Miasto weźmie blisko 30 mln kredytu, żeby sfinansować wkład własny na budowę tego stadionu. Nadwyżka budżetowa miasta wynosi kilkanaście milionów rocznie. Jak zwykle tworzysz własną rzeczywistość i jesteś zdziwiony, gdy ktoś mówi Ci prawdę.
Dodano: 15  Września  2017  13:51:47
~Mateusz
Stalówka co najmniej jeden zboczeniec chodzi regularnie na mecze, to mój chłopak niestety przez zakute, nietolerancyjne łby swoich kolegów kibiców, musi ukrywać swoją prawdziwą orientację.
Dodano: 15  Września  2017  13:38:14
~STALÓWKA
Maks nie wiem, nie brałem nigdy tak dużego, ale z przyjemnością spróbuję jak nie będę mógł zrobić głębokiego gardła, to wsadzisz mi w tyłek.
Ps. Przyniosę szaliczek naszej kochanej STALÓWKI, lubię być nim podduszany w czasie ruchania mnie w tyłek.
Dodano: 15  Września  2017  13:35:05
~STALÓWKA
Skąd w naszym miecie tylu zboczeńców jeszcze jedna każdy zboczeniec nigdy nie był na stadionie na HUTNICZEJ. Do rodney, prowokatorze to ty nic nie rozumiesz jeśli wypisujesz takie brednie twoje wypociny to obraza mojej inteligencji. Już sto razy ci najmądrzejsi komentatorzy komentowali ile wielkich inwestycji na samym ZATORZU zrobił PAN PREZYDENT L.N. a ty trollu pierdoły wypociłeś.Co do upadku to SZLĘZAK próbował doprowadzić nasze miasto do upadku. Ale mądrzy mieszkańcy w porę się połapali i dostał kopa tam gdzie trzeba.
Dodano: 15  Września  2017  13:29:05
~Maks
STALÓWKA dasz radę wziąć 28cm? Jeśli tak to chętnie zerżnę ci buźkę. Zresztą przyjdę dzisiaj pod hutę i pokażesz co potrafisz, będę ubrany w niebieskie spodnie i brązową wiatrówkę, do zobaczenia.
Dodano: 15  Września  2017  13:13:03
~STALÓWKA
Oby tylko nie dawał żadnemu chińczykowi do ust, bo mu więcej nie obciągnę, a juz na pewno nie z połykiem. Czuję się dzisiaj bardzo samotny, może jest ktoś (najlepiej kibic naszej KOCHANEJ STALÓWKI) , kto porządnie wyrucha mnie w usta? Zapłacę jeśli będzie trzeba. W razie czego będę czekał w aucie na chętnego ogiera, na zajezdni pod hutą od 17 do 20.
Dodano: 15  Września  2017  13:03:52
~rodney
"Genialny" prezydent w ciągu 3 lat zadłużył miasto niż poprzednik w ciągu 12 lat i co ważne NICZEGO za to zadłużenie nie wybudował!!! Teraz jeszcze dalej topi nie swoje pieniądze w PCPN. Dobra zmiana. Brawo !!!! Swoich się posadzi w PCPN i będzie kolejny żłób dla kolesi z PIS. A tępe matołki będą się cieszyły, że stadion nowy mają. Toż to chluba Stalowej będzie ... to akurat prawda bo przy obecnych "inwestycjach" to rzeczywiście będzie coś. Tępe pisioctwo doprowadzi nasze miasto do upadku. A ty STALÓWKA, Stefek, mieszkanief itd. pisowski trollu nie waż się komentować mojego wpisu bo na 100% nie rozumiesz co jest powyżej napisane !!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 15  Września  2017  11:24:31
~rodney
"Genialny" prezydent w ciągu 3 lat zadłużył miasto niż poprzednik w ciągu 12 lat i co ważne NICZEGO za to zadłużenie nie wybudował!!! Teraz jeszcze dalej topi nie swoje pieniądze w PCPN. Dobra zmiana. Brawo !!!! Swoich się posadzi w PCPN i będzie kolejny żłób dla kolesi z PIS. A tępe matołki będą się cieszyły, że stadion nowy mają. Toż to chluba Stalowej będzie ... to akurat prawda bo przy obecnych "inwestycjach" to rzeczywiście będzie coś. Tępe pisioctwo doprowadzi nasze miasto do upadku. A ty STALÓWKA, Stefek, mieszkanief itd. pisowski trollu nie waż się komentować mojego wpisu bo na 100% nie rozumiesz co jest powyżej napisane !!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 15  Września  2017  11:24:29
~gireerro
Debile co wy tu swoje wypociny uskuteczniacie .Jeden z drugim ma siano we łbie.Stadion powstanie i na tym koniec .Wy macie tyle do gadania ile wam klawiatura przyjmie.Pojeby .
Dodano: 15  Września  2017  10:24:42
~Do STALÓWKA
Lodziarzu nadworny Ty nie w Chinach. Pan cię olał.@STALÓWKA musisz się bardziej starać to i przy nodze Pana będziesz ciągle chodził.
Dodano: 15  Września  2017  09:59:36
Może od razu wyjaśnię. Stadion miejski powstać powinien, ale nie w tym momencie. Mamy sporo pilnych inwestycji drogowych, które pochłaniają nadwyżki finansowe. Dodatkowo, nie rozwiązano problemów wewnętrznych klubu - brakuje aktywnego zarządu.

Jedynym argumentem przemawiającym za budową stadionu teraz jest dofinansowanie
Dodano: 14  Września  2017  20:57:17
Tyle kredytu na stadion! Kto go spłaci?
Dodano: 14  Września  2017  20:42:52
~STALÓWKA
@ ktoś, dlaczego nie interesujesz się nockami tych dwóch trolli na tym i innych portalach. Czepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona.
Dodano: 14  Września  2017  14:43:37
~ktoś
@stalowka, stefek, wiem. chłopie to przecież widać, że na jedną nutę wypisujesz. nawet nie chce ci się zmienić formę swoich tekstów dla zmyłki.umiech
Dodano: 14  Września  2017  14:38:34
~STALÓWKA
@ ktoś, i przygadał kocioł garnkowi czy twoja inteligencja jest za niska żeby wiedzieć że TROLLE [2] wypisują idiotyzmy i za każdym razem używają inny nick.
Dodano: 14  Września  2017  14:31:26
~ktoś
stalowka, stefek i wiem to ta sama osoba. pod artykułami przyznał się do nicków. i mamy go traktować poważnie??? widać rozdwojenie jaźni???umiech
Dodano: 14  Września  2017  14:24:04
~STALÓWKA
Lemingu pod moim komentarzem przeczytaj sobie artykuł pod tytułem ''trzecie absolatorium dla PREZYDENTA'' bo specjalnie ten artykuł wydrukowałem żebyś wiedział jakie brednie wypociłeś. Kondycja budżetu naszego miasta nigdy nie była lepsza niż obecnie mimo że PAN PREZYDENT L.N. zrobił w ciągu 3 lat więcej niż SZLĘZAK przez 12 lat.Jeszcze jedno kto spłaci kredyty zaciągnięte przez SZLĘZAKA. Nie używaj tak szanownego nicka bo jest zarezerwowany dla komentatora z największym szacunkiem w naszym mieście.
Dodano: 14  Września  2017  14:09:55
~STALOWKA
przez 3 lata więcej kredytow jak poprzedni przez 12 lat !!!!!dobra zmiana !!!!!!!potem my podatnicy spłacimy to w popdatkach !!!!
Dodano: 14  Września  2017  13:51:00
~STALÓWKA
@ stalówka chory trollu lecz się w przychodni na WYSZYŃSKIEGO zboczeńcu. Jakim idiotą trzeba być żeby wypocić w czyimś imieniu takie zboczenia. Owszem szanuję PANA PREZYDENTA L.N. ale tylko dlatego że zrobił dla naszego miasta w ciągu 3 lat więcej niż jego poprzednik przez 12 lat.
Dodano: 14  Września  2017  12:01:26
~STALÓWKA
Ach ja ja lubię spermę Pana PREZYDENTA. Dzisiaj nie połknąłem jej tak poprostu, tylko wyplułem na talerzyk, następnie dodałem troszkę miodu, żeby była jeszcze słodsza i posmarowałem sobie tym słodkim nektarem świeże bułeczki. Czasami też, robię tak że po zrobieniu PANU PREZYDENTOWI dobrze, wypluwam jego spermę na jego cudowną dupcie i zlizuje, kocham PANA PREZYDENTA i mogę mu robić laskę do końca świata i jeden dzień dłużej.
Dodano: 14  Września  2017  10:57:29
~STALÓWKA
Do STALÓWKA, po co to obrażanie a ekonomii mógłbym każdego uczyć. Ekonomisto a po co MINISTERSTWA dostają pieniądze po żeby te pieniądze kosić, chyba nie a co kiedykolwiek w POLSCE powstało nie pieniędzy podatników[ mam tu na myśli inwestycje rządowe].To że do naszego miasta idą tak wielkie pieniądze obecnie to zasługa partii PIS. Bo gdyby dziś prezydentem był SZLĘZAK to złotówki byśmy nie dostali bo SZLĘZAK wypowiedział wojnę PIS.
Dodano: 14  Września  2017  10:45:44
~Do STALÓWKA
Do STALOWKA !
A ministerstwo to pieniądze zrywa z drzew ! Rosną jako liście ?
Ministerstwo daje ? Nie rozdaje bo dawać nie może bo nie ma pieniędzy ! To pieniądze Polaków a oni tylko nimi dysponują ! Zamietaj to ekonomistów od 100 boleści !
Dodano: 14  Września  2017  10:32:04
~Zibi
Tokiem myślenia, nie krokiem tłumiki. Umiesz coś poza harataniem w gałę i pisaniem głupot?
Dodano: 14  Września  2017  09:43:06
~STALÓWKA
@ stalówka, idąc krokiem twojego myślenia to dlaczego zaraz po wyborach 3 lata temu wasze wypociny ostro krytykowały PANA PREZYDENTA L.N.że nigdy tego stadionu nie zbuduje. Więc się pytam to mieszkańcy załatwili pieniądze w MINISTERSTWIE SPORTU czy PAN PREZYDENT L.N. na tą budowę.Do mateo, twój nick powinien brzmieć matołek bo nikt w STALOWEJ za naszą STALÓWKĘ się nie wstydzi ty co najwyżej możesz się wstydzić że nie chodzisz na mecze naszej kochanej STALÓWKI. Jeszcze jedno mój nick pisze się z dużej litery bo ja zasluguję na duży szacunek, choćby za moje komentarze.
Dodano: 14  Września  2017  08:30:46
~Do STALÓWKA
Człeku pan prezydent wybuduje ?
To mieszkańcy wybudują a nie prezydent !
Ty myślisz ze pieniądze banki dają za FREE ?
Dodano: 14  Września  2017  07:39:07
~Do jazda
Jazda na kredyt każdy głupi potrafi coś kupić czy wybudować tylko pytanie kto to będzie spłacał ?
Dodano: 14  Września  2017  07:35:57
~Mateo
@ stalówka
CYTAT
Dla mnie facet który nie chodzi na mecze swojej drużyny to nie jest facet a du..pa


Wy nie jesteście nasi pajacu. Mamy już stadion na Energetykę 😎

Miasto sie za was wstydzi ułomki
Dodano: 13  Września  2017  23:12:06
~Hass
Nowe posady dla dobłej zmiany? Kolejni misiewicze?
Dodano: 13  Września  2017  23:06:34
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe