Naukowo i Industrialnie z COP

Opublikowano: 9  Września  2017

W ramach obchodów rocznicowych COP zorganizowano Miasteczko Industrialne i Familijny Piknik Naukowy. Dziś nikt na pewno się nie nudził...

Finał obchodów 80 rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego to nie tylko wykłady, koncerty gwiazd małych i dużych, to również moc atrakcji dla dzieciaków i ich rodziców. W sobotę przez cały dzień na młodych mieszkańców Stalowej Woli, którzy na boisko MOSiR-u przyszli z rodzicami i dziadkami, czekało wiele ciekawych rzeczy. Familijny Piknik Naukowy to okazja do zdobycia wiedzy poprzez zabawę i eksperymenty naukowe, które najmłodsi tak bardzo lubią. Na wszystkich tych, którzy chcieli się bawić czekali studenci i wykładowcy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Politechniki Rzeszowskiej...

Atrakcją było również Miasteczko Industrialne, gdzie lokalne firmy prezentowały potencjał gospodarczy i społeczny miast i firm z terenu COP...

Organizatorami przedsięwzięcia są: Lucjusz Nadbereżny- Prezydent Stalowej Woli, Fundacja Elementum Art, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. Komitet organizacyjny obchodów: Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Lucjusz Nadbereżny Prezydent Stalowej Woli. Partnerzy strategiczni Jubileuszu: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., HSW S.A. PGZ, PKO Bank Polski, LiuGong, Tauron oraz Dressta.

Zapraszamy do fotorelacji
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~pele
To była super impreza.
Dodano: 12  Września  2017  18:04:03
~janek
@ kasandra, ty się o podwyżki nie martw bo to nie na twoją głowę jesteś nikim co najwyżej trollem. A żywność drożeje nie zależnie od polityki wystarczy że mamy nieurodzaj i wszystkie produkty są droższe. Najgorsze było to że kiedy PO było przy korycie to nawet jak był urodzaj to wszystko drożało niektóre p0rodukty nawet 200 procent do góry poszły za nierządu PO.
Dodano: 11  Września  2017  14:29:44
~www
@Kasandra
A jeśli nie będzie dobrej zabawy i igrzysk, i będziemy siedzieli w domach w smutku licząc na to, że dzięki temu nie będzie podwyżek prądu, benzyny i produktów spożywczych to lepiej nam będzie??
Dodano: 11  Września  2017  14:11:54
~Kasandra
A po igrzyskach ,i dobrej zabawie , co dalej? Za to zapłacilismy my wszyscy- podatnicy, bo nikt z artystów nie wystapił za darmo, wystąpili podejrzewam i to za duże pieniądze, no chyba , ze charytatywnie konferansjerkę prowadził pan Ziemiec czołowa postać z TVP.Sponsorami były PAŃSTWOWE SPÓŁKI, Z HSW na czele. A może lepiej było dać nagrody pracownikom, albo podwyżki?
I czy za chwilę po róznych imprezach i bilbordach sponsorowanych przez państwowe spółki nie będzie podwyżek prądu, benzyny , produktó spozywczych itp.
Dodano: 11  Września  2017  12:04:36
~Agnieszka
Była to jedna z najlepszych imprez w naszym mieście!!! Dużo sie działo z córeczką założyliśmy nawet karmnik dla ptaków umiech Brawo organizatorzy !!!
Dodano: 11  Września  2017  09:28:15
~Reklama
Ta maskotka w koszulce z napisem KUL, mam nadzieję, że nie reprezentuje uczelni, o której myślę. W przeciwnym razie to porażka. Bo myślałam, że to poważna uczelnia. Albo dzisiaj jest pryma aprilis. Czy trzeba robić jak inni.
Dodano: 10  Września  2017  17:52:36
Miasteczko festiwalowe jak na prowincję rzeczywiście robi wrażenie.

Co do pikniku industrialnego - liczyłem, że będą także atrakcje dla dużych dzieci.
Dodano: 10  Września  2017  01:18:38
~mieszkaniec
takiej imprezy w Stalowej Woli jeszcze nie było i nie mam tu na myśli koncertów chodzi mi o układ stref zabawy, rozplanowania, atrakcji dla dzieci. Wystawcy wszyscy mega zaangażowani. Nie wiem kto to wszystko wymyślił, dopilnował i zorganizował ale należą się duże brawa! Poprzeczka została zawieszona bardzo bardzo wysoko!
Dodano: 10  Września  2017  00:33:54
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe