81-latek stracił prawo jazdy

Opublikowano: 6  Września  2017

81-letni mieszkaniec Stalowej Woli stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię po przejściu dla pieszych. 81-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj, przed godz. 7, w Stalowej Woli na ulicy Kwiatkowskiego. Policjanci pełnili służbę w rejonie przejść dla pieszych usytuowanych przy tej ulicy. W pewnym momencie zauważyli grupę osób stojących przy jednym z przejść i stojący samochód. Funkcjonariusze postanowili wyjaśnić sytuację.

Okazało się, że na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 20-latki. Ustalono, że kobieta która schodziła już z pasów, została potrącona przez kierującego fiatem seicento, 81-letniego mężczyznę. Na szczęście 20-latka nie doznała poważniejszych urazów. Kierowca fiata był trzeźwy. Policjantom powiedział, że nie zauważył przechodzącej po przejściu dla pieszych kobiety.

Funkcjonariusze zatrzymali 81-letniemu mężczyźnie prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Za swój czyn mieszkaniec Stalowej Woli odpowie przed sądem.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Nomix
Dla dzidkow co z trudem panują nad zwieracze jest mks a nie seicento. Tylko obowiązkowe badania po 65 uchronią nas przed tymi co nie wiedzą kiedy skonczyc.
Dodano: 6  Września  2017  23:39:38
~Abc
2 i gaz do spodu na wyjscu z ronda i pieszy nie ma szans, i nie pisz bzdur wielki kierowco.
Dodano: 6  Września  2017  22:36:15
~Mieszkaniec
Wielcy Policjanci.
Kobieta już schodziła, to jak mógłby Ją potrącić (komentujący poniżej piszą głupoty a nigdy nie kierowali).
Nie ma to jak zabrać takiemu człowiekowi co ma tyle lat i już raczej nie wystartuje po prawo jazdy. Możny by było życzyć takiemu co zabierał takiej samej sytuacji w jego życiu (może to prawo jazdy takiemu starszemu mężczyźnie było potrzebne bo np. męczył się jak chodził).
Patrząc na ludzi którzy sobie spacerują po "ścieżkach" dla pieszych to mi się przypomina jak jeździło się na wieś i widziałem podobne sytuacje z krowami czy kurami, ale co można się spodziewać w Stalowej Woli (1/2 mieszkańców przyjechała z takiej wioski i ma to we krwi).
Kiedyś i ty będziesz Dziadem. ZAPAMIĘTAJ SOBIE TO!! Panie Dende i nie wiesz czy będzie Cię stać na takie Seicento.
Dodano: 6  Września  2017  21:35:02
~Pieszy
Nie ma takiego tłumaczenia że nie zauważył, ona już schodziła z przejscia dla pieszych. Co innego gdyby wtargneła nagle, Policja słusznie postapiła zabierajac prawko. W Stalowej Woli plaga jest przeganianie pieszych przez kierowcow szczególnie ma się to do tych którzy maja warunkowy skręt i piesi też mają zielone np. skrecajac z Okulickiego w Popiełuszki w stronę Policji.
Dodano: 6  Września  2017  16:09:25
~Dende
PRAWIDŁOWO!

DZIAD + SEICENTO = KATASTROFA W RUCHU LĄDOWYM
Dodano: 6  Września  2017  15:08:12
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe