Znaleziono niewybuch w lesie

Opublikowano: 5  Września  2017

Pocisk artyleryjski został odnaleziony w lesie nieopodal Lipy podczas prowadzonych prac leśnych. Policjanci zabezpieczali miejsce znaleziska. Niebezpiecznym przedmiotem zajęli się saperzy, którzy zneutralizowali już niewybuch.

Policjanci ze Stalowej Woli otrzymali informację, że podczas prowadzonych prac w lesie nieopodal miejscowości Lipa w gminie Zaklików znaleziony został niebezpieczny przedmiot. Funkcjonariusze ustalili, że jest to pocisk artyleryjski. Policjanci powiadomili saperów, którzy zneutralizowali już niebezpieczne znalezisko.

Policja apeluje: jeśli znajdziemy niewybuchy lub niewypały, pod żadnym pozorem nie wolno ich dotykać ani przenosić. Należy jak najszybciej powiadomić o takim znalezisku najbliższą jednostkę Policji. Porozmawiajmy na ten temat z naszymi dziećmi i uświadommy im zagrożenia związane ze znalezieniem takich niebezpiecznych przedmiotów.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Widac ze nie wybuchl po wystrzeleniu,wiec juz nie ma czego sie bac,kwas od pierwszej wojny wyparowal i caly mechanizm zapalajacy zardzewialy.Nie wybuchnie .
Dodano: 5  Września  2017  16:00:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe