Policjanci ustalili sprawcę kradzieży

Opublikowano: 4  Września  2017

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży rowerów, do której doszło dwa lata temu. Jeden ze skradzionych jednośladów został odzyskany i wrócił do właściciela. Sprawca dobrowolnie poddał się karze.

W czerwcu 2015 roku Gminny Zakład Sportu i Rekreacji w Krzeszowie stracił jeden z rowerów przeznaczonych do wypożyczania w celach turystycznych. Rower wartości 1000 złotych, został skradziony z magazynu mieszczącego się obok ośrodka. Sprawca nie został ustalony. Podobne zdarzenie miało miejsce w 2016 roku. Wtedy skradziony został identyczny rower. Tak jak i poprzednio nie ustalono sprawcy kradzieży.

Pomimo upływu czasu policjanci nie zapomnieli o sprawie. Po dwóch latach, w sierpniu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów. 28-letni mieszkaniec Krzeszowa na przesłuchaniu przyznał się do kradzieży. W czasie, kiedy kradł rowery był jeszcze pracownikiem Gminnego Zakładu Sportu i Rekreacji w Krzeszowie. Wykorzystał fakt, że miał dostęp do kluczy z magazynu. Pierwszy skradziony rower sprzedał przygodnie spotkanemu mężczyźnie. Drugi pozostawił sobie.

Policjanci odzyskali rower. Sprawca dobrowolnie poddał się karze.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jasio
sprawca poddal się a rowerow jak nie było tak nie ma
Dodano: 4  Września  2017  16:30:09
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe