Stal ze zniczem zwycięstwa w dłoni

Piłkarze Stali Stalowa Wola odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wygrali ze Zniczem Pruszków na wyjeździe 3:1...

Znicz Pruszków uległ naszej drużynie 3:1. Zdobyte 3 punkty dla zielono-czarnych to nie tylko wielka radość i wpływ na punktacje w tabeli, ale i ważne z punktu widzenia psychologicznego zwycięstwo poprawiające nastroje w drużynie.

Trzy bramki kolejno zdobyli: Andrzej Trubeha (20 minuta), Adrian Gębalski (84 minuta), Grzegorz Janiszewski (88 minuta). Jedyną bramkę dla Pruszkowa w 90 minucie zdobył Mateusz Stryjewski.

A w sobotę o godz. 15:00 Stal Stalowa Wola gra na własnym boisku z LKS-em Łódź.

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1-3

Znicz: 12. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 4. Daniel Dybiec, 6. Piotr Klepczarek, 5. Michał Michalak - 20. Paweł Tarnowski (78, 14. Mateusz Stryjewski), 10. Maciej Machalski, 11. Marcin Smoliński, 7. Kamil Włodyka, 13. Patryk Kubicki - 22. Patryk Czarnowski (55, 18. Karol Podliński).

Stal: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka - Mateusz Stąporski(80 Konrad Korczyński), Mateusz Bukowiec, Bartłomiej Wasiluk, Stepan Hirśkyj (70 Adrian Dziubiński), Andrzej Trubeha- Adrian Gębalski (90 Przemysław Stelmach).

żółte kartki: Michalak, Dybiec, Kubicki - Jarosz, Sobotka, Trubeha.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

~Zły

Prezesina podziałał bo za dużo hejterów było by po przegranych i na jego wielką szanowną osobę by pisano.Zamiast zająć się drużyną siedzi i usuwa komentarze na stronach .Mam tylko nadzieje ,że ktoś wreszcie wywali ze stołka tego śmiesznego gościa z kolczykiem bo za jego poczynania i śmieszne decyzje mamy taką drużynę jaką mamy co roku nowe twarze bo prezes to również menager i niech nikt mi nie pisze ,że za te rzeczy czyli transfery odpowiada trener bla bla bla ,bo było już wielu trenerów i jak coś sie dzieje źle to wywalał sobie trenerka i było zawsze na niego a sam miał czyste bambosze.Ciekawe kto będzie usuwał komentarze jak prezesinka wyjedzie zbierać buraki ,kartofle czy co on sobie tam zbiera.I na koniec to nie to ,że Źle życzę drużynie bo naprawdę wygrana ze zniczem cieszy tym bardziej ze nikt na to nie liczył po prostu nie podoba mi się to co się dzieje I jedna czy dwie wygrane przysłaniają to co się dzieje w klubie

~Kgtyj

Stalufka tepaku gdzie byłeś jak wam dupsko loili ostatnio buhaha teraz z ŁKS następny łomot i znowu cisza będzie! !!

~Lolek

Witam.
Mam pytanie do redakcji Stalowego Miasta.
Proszę o wskazanie mi artykułów na temat trzech pierwszych kolejek tej rundy chodzi mi o relacje z meczów chciałem poczytać.Byłem na wakacjach i chciałem zasięgnąć informacji ale nic nie mogę znaleźć.
Z góry dziękuje.

~STALÓWKA

Obciągnę i dam dupy kibicowi naszej kochanej STALÓWKI, mam tylko jeden warunek lubię być podduszany podczas ruchania mojego tyłka, a więc chciałbym żeby ten ogier który będzie mnie ruchał zawiązał mi szalik naszej kochanej STALÓWKI na szyi i dusił w czasie rypania mnie w dupe.

~Adas

~STALÓWKA aleś ty inteligentny, inaczej. Standardowe gadanie typowego tępego łysego osiłka. "Myślisz inaczej niż ja - to ci się wpierd** spuści i po sprawie".

~STALÓWKA

@ lizak, hejterze co boli że nasza kochana STALÓWKA wygrała w pięknym stylu na wyjeździe, bedzie jeszcze dużo bardziej boleć bo teraz będzie seria meczy wygranych.Ty idioto się cieszysz że klub z twojego miasta przegrywa, któregoś dnia kibice spuszczą ci taki łomot że odechce ci się pisać kretynizmy.

Pelele

Wygrali!!Królewska niebywałość!!!

~lizak

No patrzcie jaki obiektywny portal. Jak STALÓWKA dostawała wpierdziel to siedzieli cicho a jak wygrali to od razu artykuł. Powiem tak: A nie mówiłem umiech Szkoda Was czytać (epitet).