Get Adobe Flash player

A jednak Joanna Niwierska
Opublikowano: 2  Sierpnia  2017

A jednak Joanna Niwierska zostanie dyrektorem PSP nr 11. Powtórzony konkurs rozwiał nadzieje tych, którzy walczyli o inny wybór…

Czesławę Krystkowiak, dotychczasową dyrektor szkoły, która odchodzi na emeryturę, po wakacjach zastąpi Joanna Niwierska. W czerwcu 2017 roku została ona wybrana włodarzem szkoły, ale ze względów formalnych konkurs zdecydowano się powtórzyć (druga kandydatka nie podpisała wówczas jednego z dokumentów i nie została dopuszczona do konkursu, co wywołało falę protestów).

Z pierwszym wynikiem konkursu nie zgadzali się nauczyciele placówki i rodzice uczniów. Podczas sesji Rady Miasta mówili o tym radnym prosząc o unieważnienie konkursu i ustanowienie nowego. Tak też się i stało.

Pierwszy wybór potwierdzono jednak 19 lipca 2017 roku podczas rozmów z 2 kandydatkami, które zgłosiły swoje kandydatury. Tym samym od 1 września 2017 w PSP nr 11 im. Szarych Szeregów dyrektorem będzie Joanna Niwierska.

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze
1 2 3 4 5 »

Strona: 1/5 Wyświetlaj po:

~ten co wie
Pogódźcie się, bo inaczej nie będzie. Taka jest wola władzy i szaraczki nie mają nic do gadania. Dzieci wychowa się na potulnych wyborców, da się pińcet plus i pozamiatane. No!!!!
Dodano: 26  Listopada  2017  22:57:41
~zaza1
Dżoana mobinnguje nauczycieli, którzy się boją o pracę w Stalowej Woli a ona otwarcie mówi, że ma poparcie i jest nie do ruszenia.
Tak sytuacja możliwa tylko w pisowskiej Stalowej Woli, gdzie dyrektorka sympatyzuje z faszystami i nacjonalistami nie traci stanowiska. Ma się dobrze i mobinguje wszystkich.
Tym sposobem szacunku nie zdobędziesz. Mądrzy ludzie nigdy Cie nie będą szanować. A fałszywi pochlebcy są przy tobie ze strachu. Z niewolnika nie masz pracownika. Co na to wydział oświaty naczelniczka, prezydent ???
Dodano: 24  Listopada  2017  17:09:22
~Malkontent
To straszne !
Ona nie zrezygnuje, chce dalej rządzić i zastraszać pracowników, indoktrynować rodziców, dzieci, na swoją modłę, bez prowadzenia należytej dyskusji, i tępić Tych, którzy mają inne zdanie.
To czarny scenariusz z przeszłości, upiory wróciły...potrzebna interwencja, ale chyba z Góry... ?
TO Mobbing, w firmie prywatnej i korporacjach prawie norma, ale w Oświacie, to delikatnie mówiąc występek, a dla pokrzywdzonych ból i bezradność.
Czy bycie sympatykiem albo członkiem PiS oznacza "parasol ochronny", to jakiś chichot historii...
Nie O TAKĄ....gdzie są związki, honor nauczyciela, sprawiedliwość.

Nie będzie w tej Szkole Spokoju, a szkoda Winny L... !
Dodano: 23  Listopada  2017  23:33:06
~mama
Co za baba... ja pieprzę...
Dodano: 23  Listopada  2017  21:00:12
~Google+
Ach ta piękna Dżoana, co tak cudownie ob...ga z rana.
Dodano: 14  Listopada  2017  20:16:56
~popis won
Jak taką france można było wybrać na dyrektora szkoły. Pisowska bando opamiętaj się, karma wróci !
Dodano: 14  Listopada  2017  18:46:12
~Ptasznik
A na drzewach zamiast liści wisieć będą faszyści, Dżoana!
Dodano: 14  Listopada  2017  18:02:56
~nienormalne
PIS nie ma prawa ingerowac w szkoly , wybierac dyrektorow i nauczycieli z PIs ... To ,ze jest komisja pisowska , nauczyciele z pis to nie swiadczy ,ze tak ma byc bo prezydent ma kolezanki i one musza miec pierwszenstwo....Tu decyduja rodzice ktorych dzieci chodza do tej szkoly...sa na codzien zwiazani ze szkola poprzez swoje dzieci i wiedza najlepiej co jest dobre dla ich dzieci... Dofinansowania szkola nie dostala tylko katolicka i nr 2 bo tamci glosowali na PIS.... Nie ma podporzadkowania szkol partii Pis...Szkoly sa dla dzieci a nie dla prezydenta ,ktory chce pokazac " kto tu rzadzi? tak nie ma w calej Polsce....Mozemy strajkowac i nie puszczac dzieci do szkoly dopoki sie nie zmieni na to co mialo byc DOBRE dla tej szkoly!!!
Dodano: 16  Sierpnia  2017  19:15:34
~ciekawski
hmmm, to ciekawe... a jaki kierunek studiów trzeba ukończyć aby było dobrze? W czym ten kierunek jest gorszy od innych???
Dodano: 15  Sierpnia  2017  18:19:37
~nauczyciel
Rozmawiałem z osobą będącą w komisji tego pożal się Boże konkursu. Pani Niwierska była nieprzygotowana merytorycznie do dyskusji, ZERO planu na działalność szkoły, bełkot, jąkanie i żadnych konkretów! Nie dziwi mnie to wcale. Skąd nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego pracujący przez kilka lat w świetlicy szkolnej może mieć pojęcie o zarządzaniu placówką oświatową???? Pani Niwierska, naprawdę myślała Pani, że mieszkańcy będą klaskać z zachwytem z okazji kolejnej "dobrej zmiany"???? Nie lepiej było zostać w 12 i dalej robić te cudowne akademie????
Dodano: 15  Sierpnia  2017  10:25:04
~do Wiktor
Dobrze piszesz, masz rację, oby wiecej było ludzi myślacych jak Ty!!!
Dodano: 11  Sierpnia  2017  07:06:26
~Wiktor
Ta szkola jest najlepszw szkola w miescie..... nie beda Pisowcy decydowac bo to jest nie normalne...PIsowska rada, pisowska komisja ,pisowski prezydent a gdzie jest dobro dzieci ?Byl dobry dyrektor sa efekty....Jest dobry zastepca ,ktory pracuje lata - zna dzieci i program w tej szkole wiec jak mozna zmieniac LEBSZE na GORSZE? Tylko dlatego ,ze kolesiarstwo w PIs w Naszym miescie nie zna granic? Nie chcemy zmiany na innych tylko z tej szkoly!!!!!!!!!
Dodano: 10  Sierpnia  2017  18:10:56
~peter
Kto tu ma problem z chodzeniem po świecie poza komuna w szkole to chciałbym wiedzieć? Według lewicy innego świata nie ma poza waszym, innych dyrektorów nie może być oczywiście poza jedynymi i słusznymi waszymi! Jak się dzieje po waszemu to jest demokracja, a jak nie to dyktatura. Tak jak za Lenina🤓
Dodano: 9  Sierpnia  2017  15:13:33
~Adam
~peter- masz swieta racje, ze ziemia jest plaska bo inaczej mialbys problem z chodzeniem podobnie jak obecnie z mysleniem.
Dodano: 9  Sierpnia  2017  12:28:08
~peter
Lewica szaleje w komentarzach aż miło. To pokazuje jakie układy panowały i panują w szkołach. Komuna tam jeszcze nie umarła. Dla lewicy jak dyrektor nasz to dobry, a jeśli nie z ich grona to zły😀
Dodano: 9  Sierpnia  2017  09:58:14
~peter
Lewica szaleje w komentarzach aż miło. To pokazuje jakie układy panowały i panują w szkołach. Komuna tam jeszcze nie umarła. Dla lewicy jak dyrektor nasz to dobry, a jeśli nie z ich grona to zły😀
Dodano: 9  Sierpnia  2017  09:58:13
~Adam
...pisalem do ~oter, ~peter, ~mieszkaniec, ~mama, ~rodzic, ~byly uczeń - cwaniaka lokalnych " elyt ", bo kto inny bylby tak bardzo ograniczony w mysleniu...i na dodatek w kazda dyskusje... wchodzi on jedyny "mundry "... Cały na biało.

~do peter -masz racje z tym co cwierkaly sikorki jeszcze na poczatku roku.
Dodano: 9  Sierpnia  2017  00:46:12
~Adam
~do peter: ...... i wtedy wchodzisz ty... Cały na biało.
Dodano: 8  Sierpnia  2017  17:15:59
~dupna_zmiana
Wojciech Bojanowski Z TVN odpisał mi,że w najbliższym czasie przeprowadzi dziennikarskie śledzctwo.
Dodano: 8  Sierpnia  2017  15:52:03
~Wyborca
...... bo trzeba edukowac POPISOWSKU!!!!! Wszyscy beda tacy madrzy jak elyty.
Dodano: 8  Sierpnia  2017  11:38:31
~do peter
Nie wiesz, to nie pisz! Kandydatka z tej szkoły do ZNP nie nalezy. To nowa dyrektorka jest z ZNP i PiS i od tych związków namaszczenie miała. W tym co ludzie piszą ziarno prawdy jest, niektórzy już wiedzieli o takim wyniku na wiosnę. Pozostali dyrektorzy ze szkół, gdzie były konkursy wcale się nie zmienili. To też o czymś świadczy... ich sie nie rusza, czy są tacy dobrzy? A decyzje padły tylko na dwie duże szkoły odnoszące sukcesy. Ludzie ślepi nie są i dobrze wiedzą co jest grane.
Dodano: 8  Sierpnia  2017  05:32:00
~peter
ZNP i lewica płaczą w komentarzach bo nie z ich grona dokonano wyboru😄
Dodano: 7  Sierpnia  2017  23:14:00
~TRAGEDIA
Jesli z pierwszym wynikiem konkursu nie zgdzili sie nauczyciele placowki i rodzce dzieci... To na zlosc pisowska komisja i prezydent dal kolezanke mamusi? Komu na zlosc....? Zapamietamy to przy wyborach... Mamy juz dosc kolesiarstwa w Stalowej Woli w kazdej dziedzinie zycia.... Teraz robi sie za bzdurne zmiany w szkolach ..? Ta szkola byla najlepsza w miescie i dlatego dal pania co nie nadawala sie w poprzedniej szkole na dyrektora tej szkoly? To nie jest normalne.... Rodzice udac sie wyzej .... Co to znaczy ,ze Pis ma decydowac za nas? Mierna rada miasta!!!
Dodano: 7  Sierpnia  2017  22:47:44
~Obserwatorka
Cyt. "W naszej szkole nigdy nie było polityki" a były dyrektor Waszego liceum, Zarzeczny to co? Przecież on na starostwo to już począwszy od dyrektora tej szkoły pracował, zmieniając partie, zakłady pracy na takie, które mu tylko głosów przysporzą w wyborach i depcząc wszystkich co mu na drodze stanęli. Może w dzisiejszych czasach to normalka ale żeby wśród takich niby chrześcijan to normalne było? A teraz Pan Nadbereżny obsadził stanowiska dyrektorów w obu szkołach tj. 7 i 11, przyjaciółkami swojej mamy a jednocześnie swoimi byłymi nauczycielkami ze szkoły 12. Deceniam go za to co dla młodych rodzin robi, jeszcze żeby im tylko godną pracę dał, ale w pozostałej części to jego postępowanie niczym się od PO nie różni.
Dodano: 7  Sierpnia  2017  21:08:10
~Adam
~oter, ~peter, ~mieszkaniec, ~mama, ~rodzic, ~byly uczeń -Setnie się ubawiłem, czytając te twoje wypociny jak dobry dowcip ( Piotr Fronczewski Cyrk ) i wtedy wchodzisz ty... Cały na biało.
Dodano: 7  Sierpnia  2017  12:11:40
~byly uczeń
Znam Panią Joannę ze szkoły i powiem, że to super osoba. Osobiście uważam ten wybór za bardzo dobry.
Dodano: 7  Sierpnia  2017  10:12:29
~rodzic
Super, zmiana w tej szkole była potrzebna.
Dodano: 7  Sierpnia  2017  10:07:36
~mama
Gratulacje i powodzenia!
Dodano: 7  Sierpnia  2017  09:54:54
~mieszkaniec
Układy nauczycielskie w szkole są zagrożone i dlatego ten kwik. To potwierdza, że był potrzebny ktoś z zewnątrz tego starego układu ZNP!
Dodano: 7  Sierpnia  2017  09:51:16
~peter
Związek Nauczycielstwa Polskiego płacze bo nie z tego grona dokonano wyboru. Trudno pogodzić się z nowym, jak się było i jest w starym systemie.
Dodano: 7  Sierpnia  2017  09:43:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe