Stalowowolscy policjanci oddawali krew

Opublikowano: 1  Sierpnia  2017

W Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli po raz kolejny zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi. Na apel odpowiedzieli policjanci, pracownicy cywilni oraz funkcjonariusze straży pożarnej. W sumie krwiodawcy oddali kilkanaście litrów tego drogocennego leku.

Do dyspozycji wszystkich chętnych, którzy chcieli oddać krew, był ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. W akcję honorowego oddawania krwi włączyli się stalowowolscy policjanci, pracownicy cywilni, a także stalowowolscy strażacy.

Chętnymi do oddania krwi byli między innymi mł. insp. Jacek Iracki - zastępca komendanta stalowowolskich policjantów i st. kpt. Robert Lebioda komendant stalowowolskich strażaków.

Policjanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by krwi nigdy nie brakowało. Często są świadkami poważnych i tragicznych wypadków. Praca w policji to służba dla społeczeństwa, dlatego funkcjonariusze tak licznie odpowiedzieli na apel. Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~hehe
Wiadomo skad wieło sie powiedzenie psiakrew
Dodano: 7  Sierpnia  2017  12:13:08
~jasio
lup proszek do pieczenia
Dodano: 4  Sierpnia  2017  18:08:24
~jasio
no chyba ze zamiast oleju maja orenzade w proszku
Dodano: 4  Sierpnia  2017  18:07:03
~jasio
a polityci i radni to na co czekaja zwlaszcza ze maja więcej krwi od pozostałych bo cos musza mieć w miejsce brakującego oleum
Dodano: 4  Sierpnia  2017  18:05:13
~jasio
a polityct to na co czekaja zwlaszcza ze maja więcej krwi w miejsce brakującego oleum
Dodano: 4  Sierpnia  2017  18:02:49
~mspyt
Widze że w mundurach , a należy się dzień wolny.
Dodano: 1  Sierpnia  2017  15:50:05
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe