Wpadł na przekroczeniu prędkości

Opublikowano: 31  Lipca  2017

Ponad promil alkoholu miał kierowca toyoty, gdy wpadł na radar policjantom ruchu drogowego. Wczoraj rano mężczyzna został zatrzymany w Nisku. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwego kierowcy.

Wczoraj rano na ul. Sandomierskiej w Nisku policjanci ruch drogowego kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Po godz. 8.00 zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę toyoty. 35-latek ze Stalowej Woli miał na liczniku 112 km/h, przy ograniczeniu do 50. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwego kierowcy.

Kierowca będzie teraz odpowiadał przed sądem za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za wykroczenie, w tym przypadku przekroczenia prędkości.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~coty!
Słupek jest z tworzywa sztucznego, nie wierzysz, to podejdź do pierwszego z brzegu i sprawdź. A zdjęcie jest zapewne tylko ilustracyjne, więc nie błyskaj janku.
Dodano: 3  Sierpnia  2017  19:20:59
~janek
policjant na linii pomiaru ma metalowy słupek ze znakiem. Pomiar jest nie prawidłowy. kierowca nie powinien przyjąć mandatu za przekroczenie szybkości
Dodano: 2  Sierpnia  2017  13:16:14
~jasio
gdyby jechał 50km/godz,to trzeźwy jechał
Dodano: 31  Lipca  2017  16:00:28
~autozłom
Kiedy w końcu zaczną rekwirować samochody za jazdę po pijaku - w rękach pijanego to narzędzie przestępstwa, skoro za przemyt mogą, to dlaczego tutaj nie?
Dodano: 31  Lipca  2017  12:05:19
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe