Wypadek z udziałem rowerzystów

Opublikowano: 31  Lipca  2017

Policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło na ścieżce rowerowej na Alejach Jana Pawła II w ciągu drogi krajowej nr 77 z udziałem dwóch rowerzystów. W zdarzeniu tym ucierpiała 64-letnia rowerzystka, która została przewieziona do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci wyjaśniają przebieg i okoliczności tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 9, na Alejach Jana Pawła II, w ciągu drogi krajowej nr 77. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia, obie rowerzystki jechały ścieżką rowerową w kierunku Niska. Jedna z nich, 64-letnia kobieta, podjęła manewr skrętu w lewo, zaś druga, 53-latka podjęła manewr wyprzedzania, w wyniku czego doszło do zderzenia. 64-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Stalowej Woli.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i szkic, które pozwolą wyjaśnić przebieg i okoliczności tego wypadku. Obie rowerzystki były trzeźwe.

KPP SW

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Alik
Czy wyprzedzajaca miala wlaczone sygnaly swietlne i dzwiekowe? Czy minister b oglosil juz ze skrecajaca przyznala sie do winy?
Dodano: 1  Sierpnia  2017  16:55:31
~gufik
Dac baba rowery to wypadki beda.Powinny siedziec w domu i obiad gotowac albo sprzatac mieszkanie.
Dodano: 1  Sierpnia  2017  16:31:40
Podjeła manewr skrętu nie popatrzywszy w lusterko♪♪♪...ot przyczyna☺
Dodano: 31  Lipca  2017  17:02:38
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe