Trwa rekrutacja na studia techniczne

Opublikowano: 28  Lipca  2017

W Stalowej Woli trwa rekrutacja na studia techniczne w dwóch renomowanych uczelniach. Przyszłych żaków zaprasza KUL i Politechnika Rzeszowska.

Warto podkreślić, że każdy student kierunków technicznych, zarówno Politechniki Rzeszowskiej, jak i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli otrzymuje co miesiąc 300 zł stypendium motywacyjnego ufundowanego przez Prezydenta Stalowej Woli. Żadne inne polskie miasto nie oferuje tego typu finansowego wsparcia! Na pierwszym roku studiów stypendium motywacyjne otrzymują wszyscy studenci kierunków technicznych, niezależnie od osiągniętych wyników w nauce. Na drugim i kolejnych latach studiów stypendium motywacyjne w wysokości 300 zł dostaje każdy student, który osiągnie średnią ocen 3,5 lub otrzymuje 400 zł, gdy średnia jego ocen wyniesie 4,1. Oprócz tego każda uczelnia ma własne stypendia i naukowe, i socjalne.

KUL zaprasza na studia I stopnia (inżynierskie i licencjackie) i II stopnia oraz jednolite magisterskie. W ofercie uczelni jest (Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie: Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Środowiska, Pedagogika, Praca socjalna, Prawo oraz Socjologia, Ekonomia.

Politechnika Rzeszowska oferuje studia inżynierskie I stopnia stacjonarne i niestacjonarne (Wydział Mechaniczno- Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli): Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej studiów wyższych w Stalowej Woli można znaleźć tutaj: http://studiujwstalowej.pl/

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Jakub
A na dobrych uczelniach, to na stypendium za 400 stówy trzeba porządnie zapitalać. W wolę zostać na PK.
Dodano: 31  Lipca  2017  08:04:18
~uczeń
Dlaczego nie podajecie jak co roku wyników matur jak poszło każdej ze szkół średnich w naszym mieście?
Dodano: 28  Lipca  2017  20:56:46
Wartykule jest błąd - socjologii i ekonomii nie ma.
Dodano: 28  Lipca  2017  11:12:59
Wartykule jest błąd - socjologii i ekonomii nie ma.
Dodano: 28  Lipca  2017  11:12:28
~125
jak by była taka dobra to miasto by nie płaciło !!!!!!!!
Dodano: 28  Lipca  2017  10:24:59
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe