Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Planujesz wziąć kredyt?

Opublikowano: 24  Lipca  2017

Planujesz wziąć kredyt? Sprawdź ranking!

Nowoczesne technologie zapewniają wsparcie w wielu dziedzinach życia, również w kwestiach finansowych, jak np. przy zaciągnięciu kredytu. Podczas wyboru oferty bankowej niezwykle przydatne są specjalne rankingi, które pozwalają na szybkie porównanie dostępnych kredytów i znalezienie tego najlepszego. Koniecznie z nich skorzystaj, zanim zdecydujesz się na produkt danego banku.

Jak to działa

Zasada działania rankingów kredytowych jest bardzo prosta. Są one publikowane w formie czytelnych list, które zawierają kilkanaście lub kilkadziesiąt ofert posortowanych od najtańszej do najdroższej. Każdy tego typu ranking zawiera najważniejsze informacje na temat zgromadzonych kredytów, począwszy od maksymalnej kwoty, jaka jest dostępna w ich ramach, poprzez czas spłaty i koszt zobowiązania, skończywszy na wskaźniku rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO).

Właśnie wskaźnik RRSO powinien być głównym czynnikiem uwzględnianym przy wyborze oferty. W formie procentowej określa on łączne koszty kredytu w skali roku. Oczywiście im niższa wartość tego parametru, tym korzystniejszy kredyt pod względem finansowym. Niektóre rankingi, jak np. porównywarka kredytów gotówkowych - kredytnakazdycel.pl, zawierają również wiele ponadpodstawowych informacji, jak np. wysokość dodatkowych opłat (np. za windykację, opłatę przygotowawczą, sporządzenie aneksów i oświadczeń), ograniczenia wiekowe, dokumenty wymagane do weryfikacji.

Dlaczego warto

Głównym powodem, dla którego użytkownicy sięgają po rankingi kredytów, jest fakt, że w jednym miejscu zbierają one wiele ofert. Jako że oferty publikuje się w czytelny sposób wraz ze wszystkimi najważniejszymi informacjami, porównanie dostępnych na rynku kredytów staje się bardzo szybkie i łatwe. Wystarczy rzucić okiem na kluczowe parametry i znaleźć ofertę, która je spełnia na najlepszych warunkach. Rankingi kredytów pozwalają więc oszczędzić cenny czas.

Zamiast sprawdzać po kolei oferty wielu banków, a następnie porównywać je między sobą, marnując na ten cel wiele godzin, wystarczy zajrzeć do rankingu i po chwili okazuje się jasne, który kredyt jest najatrakcyjniejszy z Twojego punktu widzenia. Kolejna kwestia to możliwość bezpośredniego przejścia na witrynę internetową banku, którego oferta Cię zainteresowała. Następnie należy wypełnić wniosek, poczekać na weryfikację i w przypadku akceptacji można cieszyć się pieniędzmi. Żeby osobiście się przekonać, jak działają tego typu rankingi, otwórz ranking kredytów gotówkowych - kredytnakazdycel.pl i sprawdź.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~pit114
Nie do końca to takie łatwe spojrzenie na wzięcie kredytu. Jak ktoś ma odpowiednie dochody i historię to bierze kredyt w banku, w którym ma konto. Oferty są bardzo podobne w normalnych bankach. Co z ludźmi, którzy nie mają zdolności kredytowej a są im potrzebne pieniądze? Sami szukają możliwości wzięcia kredytu a kredyty wirtualne są bardzo drogie. Pralka ci się psuje i potrzebne ci ok 1000 zł. Co zrobić? Bierzesz pożyczkę w wirtualnym banku (np) No i pralka kosztuje cię już 1500. Inaczej nie będzie. Można pożyczyć od rodziny czy przyjaciół ale czasami to lepiej nie. Takie jest życie i jakos trzeba się w nim odnaleźć a co do banków to zawsze działały w ten sam sposób. Najlepiej dobrze zarabiać i brać kredyty w dobrej ofercie, ale życie jest inne.
Dodano: 6  Sierpnia  2017  09:59:03
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe