Tu warto studiować: zarządzanie

Opublikowano: 21  Lipca  2017

Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej firmy? Planujesz pracę w korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem? Wybierz zarządzanie we WSIiZ.

- Po kilkuletnim nasyceniu się rynku specjalistami ds. zarządzania, przedsiębiorstwa ponownie poszukują pracowników z określonymi kompetencjami i przygotowaniem merytorycznym – wyjaśnia Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Przychody komercyjne z usług świadczonych na rzecz gospodarki sytuują Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ścisłej czołówce polskich uczelni i są zdecydowanie najwyższe spośród uczelni niepublicznych (stanowią ponad 50% przychodów).

Dzięki współpracy z firmami studenci mają szansę na: staże, praktyki, pracę.

Założyliśmy wiele firm, mamy własny fundusz inwestycyjny i pożyczkowy, i, przede wszystkim, kontakty z zewnętrznymi źródłami finansowania. Zatem tych, którzy myślą o własnej firmie jesteśmy w stanie dobrze wykształcić i przygotować do założenia firmy, zarówno od strony merytorycznej jak i finansowej. Po prostu – kształcimy praktycznie.

Podczas studiów będziesz miał możliwość odbywania zajęć z kadrą, która swoje doświadczenie zdobywała w znakomitych uczelniach amerykańskich i europejskich. To wybitni specjaliści – należą do grona najczęściej cytowanych ekonomistów.

- Profesor Bartłomiej Kamiński – Doradca Banku Światowego;
- Profesor Stefan Markowski – ekspert ds. zarządzania, doradca wielu firm w Polsce, Anglii, czy Australii;
- Profesor Tomasz Mickiewicz - Dyrektor Centrum Badań nad Zmianami Ekonomicznymi i Społecznymi w Europie w University College London;
- Profesor Krzysztof Opolski - Ekspert i doradca wielu firm (m. in. PKO BP, PLL LOT SA, RUCH SA) i instytucji publicznych.
- Profesor Waldemar Karwowski - Dyrektor Center for Industrial Ergonomics w Department of Industrial Engineering University of Louisville, USA

Pracuj z najlepszymi nad swoją przyszłością!

wsiz.rzeszow.pl/zarzadzanie

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Kanlia
PrawdoPOdobnie ten co PISał ten artykuł studiował na tym zarządzaniu heheh. Matoł na matole jak u nas w oPOzycji.
Dodano: 21  Lipca  2017  10:39:35
~Sqebe
No warto patrząc po nagłówku haha
Dodano: 21  Lipca  2017  09:40:51
ale jak to sUdiować :O
Dodano: 18  Lipca  2017  19:00:30
~jasio
gdyby chodzilo o zarzadzanie haremem to ja się pisze
Dodano: 17  Lipca  2017  22:36:59
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe