Brutalnie zamordowano staruszkę

Opublikowano: 14  Lipca  2017

Policja prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa, do którego doszło w w Racławicach. W jednym z domów zabita została 89-letnia kobieta.

Ofiara miała zmasakrowaną głowę. Prawdopodobnie ciosy były zadawane młotkiem. Kobietę znalazł syn, który tej nocy przebywał poza domem. - No szok przecież. Przyszedł śniadanie robić, a mama cała we krwi – mówi dla fakt24.pl zapłakana córka zamordowanej. Nie rozumie, jak mogło dojść do tak okrutnego zdarzenia.- Przeżyła raka i wojnę. Żeby teraz tak skończyła… to jest nie do pojęcia. Żeby leżała chora była, to trudno...– z płaczem mówi.

Sąsiedzi nic nie słyszeli. Śledczy poszukują sprawcy, lub sprawców tego brutalnego morderstwa.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~ola
A skąd wiesz ile babci ukradli? Babcie lubią fortuny w skarpetkach przechowywać. Mogło wystarczyć kasy na bilety do USA dla wszystkich. Zostawili nieogara żeby policję zadowolić a reszta zwiała.
Dodano: 17  Lipca  2017  14:14:10
~Stwfa
Do stanow chyba tych za bojanowem. Zaj***** staruszke zeby ja ograbic z kasy a ty myslisz ze oni mieli siano na bilet do stanow . Czlowieku do ameryki nie wyjezdza sie z dnia na dzien . Spierdzielili pewnie do anglii jak cala tecydywa z pl .
Dodano: 17  Lipca  2017  11:12:28
~do Stefa
Jak do krajów UE zwiali to ich listem gończym sprowadzą. Minęło prawie 2 tyg więc mogą być w USA a z tego kraju nie łatwo będzie ich wyciągnąć. Skazanych to łatwiej a zresztą zatrudnią się na jakiejś farmie na czarno i nikt ich nie znajdzie.
Dodano: 17  Lipca  2017  09:21:58
~Stefa
Przykre . Ale dobrze ze go zlapali mozeby byc spokojni o to ze juz nie zrobia nikomu krzywdy . Ciekawa jestem kto bral udzial jeszcze w tym napadzie . Dluzszej karoery za granicami im noe wroze. Wszystko soe pozmienialo zaraz ich dowioza z powrotem fo domku
Dodano: 17  Lipca  2017  08:27:14
~do sad
On ćpał i takimi jak sam był się otaczał. Mądrzejsi zwiali za granicę a nieogar został. Adoptowany syn którego rodzice bali się karać bo by się obraził bo to nie jego rodzice by klapsa dawali. Psychologowie po jego skardze też by ich krzyżowali no to macie zabójstwo na życzenie mądrzy inaczej. Nie ma nic gorszego od wtykania osób postronnych do rodziny. Teraz ćpun jest be , a może cofnijmy się w czasie i spytajmy tych z jego otoczenia np. psychologa szkolnego co zrobił żeby chłopak wyszedł na ludzi, co zrobił ksiądz który uczył go religii, co zrobili wszyscy którzy podśmiewali się z nieporadności rodziców?
Dodano: 17  Lipca  2017  06:14:30
~sad
oby zgnil w tym wiezieniu jak jego koledzy z ktorymi bral udzial w tym morderstwie
Dodano: 17  Lipca  2017  01:02:40
~sad
oby zgnil w tym wiezieniu jak jego koledzy z ktorymi bral udzial w tym morderstwie
Dodano: 17  Lipca  2017  01:02:38
~sad
oby zgnil w tym wiezieniu jak jego koledzy z ktorymi bral udzial w tym morderstwie
Dodano: 17  Lipca  2017  01:02:37
~...
On się nazywa Starzomski Przemysław
Dodano: 16  Lipca  2017  17:41:55
~mimoza
I niech mi ktoś powie że przybrani rodzice potrafią wychować dobrze dziecko z domu dziecka. Te dzieci patologię mają w genach i żadne wychowywanie nie pomoże. Teraz płodzi się ta patologia na potęgę i co będzie z tymi dzieciskami jak PiS straci władzę a ich rodzice dotacje? Pomnoży się ilość wychowanków przytulisk dla nieletnich a takie przypadki morderstw nie bedą rzadkością. Dali patologii rybę zamiast wędki.
Dodano: 16  Lipca  2017  17:28:36
~do power
Najpierw niech się biją w pierś ci co żałują ćpającego chłopaka który dostaje popalić od mamusi. Wieszają na takim rodzicu psy wszystkie kościelne mohery a jak taki zamorduje niewinną babcię to wtedy zdziwienie wielkie. Przestańcie moherzyska mieszać rodzicom szyki bo nikt lepiej nie wie jak poradzić sobie z takim problemem jak właśnie rodzice. Do kościoła na modły won i nie wtykać nosa do czyichś problemówy
Dodano: 16  Lipca  2017  17:05:17
~parafianka
Bo mamusie cacolą się ze swoimi ćpającymi dziećmi. Do pracy gnać na wakacjach nawet jak się jeszcze synuś uczy a nie darmo jeść dawać i czekać kiedy przyjdzie nie naćpany do domu to będzie happy.
Dodano: 16  Lipca  2017  16:59:41
~power
w raclawicach i innych miejscowosciach puszczy sandomierskiej rzadza Trumpdolary,ktore trafiaja od rodzicow do mlodych
stad takie zezwierzecenie i brak wychowania u nich
Dodano: 16  Lipca  2017  16:54:22
~ola
A jak się ten łotr nazywa? Zatłukłabym dziada.
Dodano: 16  Lipca  2017  16:50:33
~robbie
Boimy się uchodźców a w Racławicach od dłuższego czasu była niewierna,naćpana młodzież,gdzieś pracująca wieczorami balująca i rozrabiająca. Oni od dawna kościól mieli daleko w d. Ale racławice nie są odosobnione, każda miejscowość ma ten problem. Szkoda jego przybranych rodziców oni chcieli dobrze i nie są nic winni.
Dodano: 16  Lipca  2017  16:37:55
~Mieszkaniec
Sprawca zlapany, byl nim dwudziestoletni sasiad, jego koledzy z ktorymi najprawdopodobniej to zrobil uciekli za granice
Dodano: 16  Lipca  2017  15:52:39
~do Dante
Nie namawiam nikogo na lokowanie pieniędzy w Amber Gold a w PKO BP. Chyba to lepiej oddać swoje oszczędności na mniejszy procent ale zachować życie? Trzymanie pieniędzy w skarpecie jest zaproszeniem złodzieja po północy do siebie z łomem w dłoni. Policja naucza starszych jak nie dać się oszukać metodą na wnuczka ale nie podpowiada gdzie lokować pieniądze żeby taka staruszka poczuła że poucza ją ktoś kto coś wie na ten temat. Osobiście to życzyłabym sobie na stare lata żeby ktoś organizował takie spotkania dla seniorów, bo może za 50 lat bank to też będzie złym miejscem na lokaty. Może będą wtedy latające kosmiczne kapsuły z pilotem dla mnie? Pyknę sobie tak jak teraz 2 w TV i już mi kasa leci wprost do dłoni na jakimś dronie. Cholera wie czy za te kilkadziesiąt lat ja nie uznam że lepiej na kasie spać niż oddać w ręce instytucji która może zbankrutować?
Dodano: 14  Lipca  2017  18:51:41
~Ciekawy
Ale news! Już po pogrzebie, chyba zaspaliscie. Czego nie napisaliscie kiedy do tego doszło?
Dodano: 14  Lipca  2017  16:02:05
To mogł byc pedofil napadający na staruszki.
Dodano: 14  Lipca  2017  15:35:37
~a_propos
samotni,starsi ludzie na całym świecie są narażeni na atak frustratów

tego mordercę na pewno zidentyfikują i aresztują,ale dla takich tylko KŚ
Dodano: 14  Lipca  2017  15:15:43
~Dende
@ola jeśli nie potrafisz znaleźć argumentu na unikanie trzymania oszczędności w bankach to świadczy tylko i wyłącznie o twojej niesamowitej głupocie. Ale to nie twoja wina...
Dodano: 14  Lipca  2017  14:29:21
~ola
Mógł to być zarówno ktoś bliski jak i listonosz czy kurier który podpatrzył skąd wyciąga pieniądze żeby uiścić opłatę, mógłby to być sąsiad który zauważył comiesięczne wizyty listonosza w wiadomym celu, a może wnuczek który zapragnął kupić sobie laptopa albo najnowszy telefon. Zastanawia mnie jedno .......dlaczego ludzie trzymają pieniądze w domu zamiast w banku? To chyba z obawy o ubezwłasnowolnienie w wypadku choroby a jeśli dojdzie do zgonu to trudno bankom odebrać oszczędności rodzinie i stąd starsi ludzie mają takie opory żeby założyć konto w banku.
Dodano: 14  Lipca  2017  13:35:12
To mógł zrobić tylko najgorszy zwyrodnialec, dla którego nie ma żadnego wytłumaczenia. Zgadzam się z przedmówcą, że mógł to być ktoś z bliskiego otoczenia. Niech go piekło ... !!!!!!!!!
Dodano: 14  Lipca  2017  12:26:16

Pewnie sprawca myślał że staruszka ma zmagazynowe jakieś oszczędności.
Zapukał pod jakimś pretekstem - wiadomo, te metody "na Policjanta", "na hydraulika", "na sprawdzenie wentylacji"... - zatłukł staruszkę i splądrował mieszkanie.
To musi być ktoś z okolicy, kto mógł obserwować ją na codzień.
Musiał wiedzieć że mieszka sama i jest schorowana (więc nie stawi oporu).

Dodano: 14  Lipca  2017  10:45:03
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe