Oświadczene M.Patrowicza w sprawie HSW

Opublikowano: 13  Lipca  2017

Ze zdumieniem przeczytałem informację Zarządu Huty Stalowa Wola SA o tym, jakoby cytuję: „Zarząd Huty Stalowa Wola SA dementuje wszelkie pojawiające się w prasie wypowiedzi Pana Mariusza Patrowicza o rozmowach prowadzonych z Hutą Stalowa Wola SA na temat wprowadzenia do obrotu na platformie Nova Giełda akcji spółki Huta Stalowa Wola SA".

Kłamliwa informacja jest tym bardziej dziwna, iż w wywiadach starałem się wręcz podkreślać, że nie ma potrzeby kontaktowania się i zgody Zarządu Huty Stalowa Wola SA, gdyż na giełdzie notowane są akcje, a nie cała spółka. Każdy właściciel akcji może sprzedawać je gdzie chce i jak chce. Dziwię się, że w tak renomowanej spółce nie ma osoby, która przed publikacją kłamliwych informacji nie przeczytała i nie zrozumiała przekazanych treści w wywiadach ze mną.

Kancelaria Prawna reprezentująca moją osobę wezwała już Zarząd Huty Stalowa Wola SA do sprostowania nieprawdziwych oświadczeń oraz przeprosin. Zadziwiający jest jednak fakt, że Zarząd Huty Stalowa Wola SA nie dostrzegł do tej pory problemu, w jakich warunkach i w jak różnych cenach sprzedawane są akcje Huty Stalowa Wola - solidnego producenta uzbrojenia. Zdarza się jak wiemy ze słyszenia, że akcje odsprzedawane są w toaletach, podrzędnych barach, ulicach, bramach, itp. w cenach od 12 do nawet 40 zł.

W kontekście do podanych wyżej informacji, moim zdaniem, wsparcie Zarządu HSW do obrotu akcjami HSW na legalnej, nowoczesnej, cyfrowej platformie Nova Giełda z małym spreadem, z niskimi kosztami oraz z profesjonalnym podejściem powinno być priorytetem (ze względu na interes pracowników lub nabywców). Decyzja Zarządu HSW dziwi, ale oczywiście jest przeze mnie akceptowana, bowiem Zarząd HSW ma do tego w pełni prawo."

Mariusz Patrowicz

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Dziadek
To jednak mistrz nad misrrze z tego patrowicza
Dodano: 14  Lipca  2017  08:30:42
~Cytat
Z Internetu: Patrowicz uruchomił Novą Giełdę, która ma być konkurencją dla Giełdy Papierów Wartościowych. Problem w tym, że Patrowicz znany jest z "inżynierii finansowej" w najgorszym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo jego giełda nie ma zezwolenia na obrót akcjami. Jak więc działa? Stosuje sztuczkę i obraca opcjami konwertowanymi na akcje wystawianymi przez spółkę prawa cypryjskiego. Czy legalnie? Jak dowiedział się WP money, w tej chwili bada to już KNF.
Dodano: 13  Lipca  2017  22:48:29
~wojm5
przecież ten Pan to nic innego jak handlarz przysłowiowym "papierem toletowym" na GPW, od dziś nie zaglądam na wasz portal...
Dodano: 13  Lipca  2017  20:55:25
~kuba
widocznie prawnie jest możliwa taka transakcja
Dodano: 13  Lipca  2017  17:53:08
~makler666
Jak można kupić akcje na tej ich Novej Giełdzie? www.novagielda.pl
Dodano: 13  Lipca  2017  12:50:37
~kompan
Brawo p patrowicz
Dodano: 13  Lipca  2017  10:25:31
~MFW
Co na to ABW?
Śpimy?
Dodano: 13  Lipca  2017  07:00:04
~Gupcia
antyPatro :
jeden ze wpisów na forum spółki ELKOP


Zdaje się że Patro będzie chciał wycofać swoje spółki z GPW żeby je przerzucić na tę swoją nową, prywatną giełdę którą sobie wymyślił. Dlatego zaniża maksymalnie kurs żeby wykupić 90% i potem resztę odkupić pod przymusem za kilka groszy bo tylko mając 100% akcji może wycofać spółkę z giełdy. Tak jak to zrobił Brzoska z InPostem. Jedyna rada to nie sprzedawać mu papieru poniżej 0,40 by nie mógł skupić w swoich rękach 90% akcji. Będzie wtedy musiał rozbujać kurs mocno w górę jeśli zobaczy że mimo zaniżania kursu metodą "z wora do wora" nikt mu akcji nie sprzedaje w obecnej cenie. Ja tu mam niewielką ilość akcji za parę złotych i nie zamierzam mu ich puścić za grosze. Jeśli i inni tak zrobią i nie będą się przejmowali tym sztucznym zaniżaniem kursu, musi w końcu odbić mocno w górę tak by Patro albo kupił w końcu całość, albo sprzedał wszystkie swoje akcje. Bo po 0,20-0,30 to on tu nikomu tego papierka nie wciśnie, kurs musiałby poszybować daleko wyżej, pewnie w okolice złotówki aby on mógł te ponad 30 milionów które teraz ma sprzedać. Jak chcecie mu pomóc to sprzedawajcie teraz ze stratą. Jak chcecie sprzedać akcje z zyskiem, trzymajcie póki nie poleci bardzo mocno w górę. Inaczej dacie mu uciec z giełdy za minimalną kasę i utopicie wszystko.
Dodano: 13  Lipca  2017  01:43:42
~Gupcia
Patrowicz już niejedną spółkę utopił...... Jestem graczem na giełdzie,,,, już umoczyłem sporo .... Temu Panu ...raczej NIE
Dodano: 13  Lipca  2017  01:38:54
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe