Stalowowolanie promują zdrowy tryb życia

Opublikowano: 10  Lipca  2017

9 lipca podczas „Weekendu dla zdrowia” Plac Piłsudskiego zamienił się w miejsce kipiące zdrowym trybem życia. Można było między innymi skorzystać z bezpłatnych badań, nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy, czy posłuchać porad lekarzy oraz specjalistów.

Imprezy odbywały się na Placu Piłsudskiego. Na skwerze, obok fontanny, przygotowano szereg atrakcji z myślą o całych rodzinach. Dla najmłodszych zorganizowano konkursy plastyczne i sprawnościowe w ramach Miasteczka Zabawy. O godz. 14:00 ruszyły warsztaty kulinarne dla dzieci „Zabawa w gotowanie”. Dzieciaki przyrządzały między innymi: koktajle owocowe czy tortille. Wszystkiego można było spróbować na miejscu. W Miasteczku Profilaktycznym uczono zasad udzielania pierwszej pomocy. Tutaj spotkać można było m. in. pracowników Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, Komendy Powiatowej Policji, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Prawdziwą atrakcją był pokaz w wykonaniu akrobatek  Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” z Rzeszowa – laureatów programu MAM TALENT!

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Ghandi
Zdrowy tryb zycia w zagłębiu aluminiowym hhahaha dobre smiech2 smród tych wszystkich zakładów niesie sie na kilometry szczególnie wieczorami... jak tak dalej pojdzie to "Stalowianie" bedą prowadzić zdrowy tryb zycia ale po Chemii ;)
Dodano: 11  Lipca  2017  07:16:48
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe