Zaloguj się !

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Opublikowano: 7  Lipca  2017

6 lipca doszło do śmiertelnego potrącenia -letniego rowerzysty. Mężczyzna został potrącony przy zjeździe z mostu na Sanie w kierunku Pysznicy przez 24-letniego kierowcę ciężarówki.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 13.00. Rowerzysta wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał po koła ciężarówki. Poniósł śmierć na miejscu.

Na drodze Stalowa Wola- Pysznica były znaczne utrudnienia w ruchu. Kierowcy byli kierowani na objazdy przez most w Brandwicy lub w Zarzeczu.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~pirazyoko
Andri teraz podżynasz inteligenta(!). Powtórz gimbazę.
Dodano: 10  Lipca  2017  12:56:19
~Podopieczny
To zginął wolontariusz Polskiego Komitetu Pomocy społecznej w Stalowej Woli
To był dobry człowiek w sumie jak wszyscy tam pracujący
Kondolencje dla rodziny a jemu wygody w niebie !
Dodano: 7  Lipca  2017  21:52:19
Kondolencje dla rodziny. Wyrazy współczucia dla kierowcy.
To skrzyżowanie jest w pewien sposób problematyczne dla rowerzystów. W zasadzie tylko dla nich. Ja dość regularnie przemierzam tamto skrzyżowanie we wszystkich moźliwych kierunkach w roli rowerzysty i dostrzegam problem. Ja sobie radzę, ale zdaję sobie sprawę, że ktoś starszy, mniej sprawny, może tam mieć kłopot i czasem to widzę u innych rowerzystów.
Moim zdaniem, problem występuję podczas jazdy w trzech kierunkach - jadąc od strony działek na wprost, czyli na osiedle Zasanie; jadąc od Pysznicy i skręcając w lewo na osiedle Zasanie i jadąc z osiedla Zasanie na wprost w kierunku działek. Problem mogą mieć też niektórzy skręcający z osiedla Zasanie w kierunku mostu, jeżeli chcą wjechać na ścieżkę po prawej stronie, a więc po stronie działek, co jest według przepisów drogowych polecane, jeśli są ścieżki rowerowe po obu stronach drogi.
Kilka niewygodnych elementów się tam zbiega. Jest to nasyp, a więc z dwóch stron jest podjazd, w tym od strony działek bardziej stromy. Jest to długi, łukowaty zakręt, który szczególnie przy złej widoczności (zmrok, deszcz itp.) może utrudniać niektórym włączenie się do ruchu, szczególnie od strony działek. No i ścieżki rowerowe nie biegną na skrzyżowaniu prostu, tylko wymuszają wjechanie wgłąb ulicy. To wszystko składa się na to, że wielu ma i pewnie będzie miało tam czasem problem, szczególnie przy deszczu, lodzie, wietrze i zmroku.
Już kiedyś zwróciłem uwagę na to, że tam może kiedyś się coś stać. Niestety stało się...
Wiem, że się rozpisałem, ale nie potrafiłem zwięźlej...
Dodano: 7  Lipca  2017  17:27:38
Kondolencje dla rodziny zmarłego oraz wyrazy współczucia dla młodego kierowcy
Dodano: 7  Lipca  2017  16:14:31
~Andri
@Pelele widzisz pajacu cudzysłów?

Pewnie byłeś jednym z tych wieśniaków którzy blokowali ruch i teraz podżynasz inteligenta, a na idiote wychodzisz....
Dodano: 7  Lipca  2017  11:43:51
Do Andri:CO TO ZNACZY TENDY?
Dodano: 7  Lipca  2017  11:42:44
~amen
pewnie spieszył się na przemowienie trumpa
Dodano: 7  Lipca  2017  11:30:19

Rest in Peace.

Dodano: 7  Lipca  2017  10:30:01
~sam
Jakie mandaty?Ewidentny błąd policji,powinni obok policjanta postawić znak A34 i po sprawie.
Dodano: 7  Lipca  2017  10:02:06
~Andri
Kondolencje dla rodziny, ale pomijając ten tragiczny incydent chciałem opisać pewną sytuację.

Na rondzie Pileckiego na zjeździe w kierunku Pysznicy stał policjant z "lizakiem" i kierował ruchem. Policjant stał na środku zjazdu i kierował ludzi na kolejne zjazdy z ronda.

I teraz... KAŻDY KIEROWCA... ok, 9 na 10 kierowcó MUSIAŁO zatrzymać się na środku ronda i pytań policjanta "PANIE! A DLACZEGO JA NIE MOGE TENDY PRZEJECHAĆ?!?!" "PANIE! DLACZEGO DROGA ZAMKNIETA?!"

Korek na ofiar katynia i czarnieckiego na 50 samochodów, a każdy pyszniczanin musi się zatrzymać na środku ronda i osobiscie dopytać policjanta co się dzieje i dlaczego on nie może tędy jechać... ludzie już ze zdenerwowania jeździli prawie przez środek tego ronda. Same inwektywy cisną się na usta jak widzi się takie idiotyzmy na drodze. Policjant powinien kierowac wszystkich na najbliższy parking i ładować mandaty po kolei wszystkim którzy zatrzymują się na rondzie...
Dodano: 7  Lipca  2017  09:19:08
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe