Zaloguj się !

Seria fałszywych alarmów

Opublikowano: 6  Lipca  2017

W środę 5 lipca miały miejsce dwa fałszywe alarmy w Stalowej Woli. Ten sam dzień, to samo miejsce. Zgłoszone zdarzenia miały się dziać na czwartym piętrze wieżowca Metalowiec. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca z wieżowca z tego samego piętra skoczyła kobieta. Tydzień później życie próbowała odebrać sobie kolejna osoba.

Fałszywe alarmy w Stalowej Woli

Policjanci i strażacy ze Stalowej Woli wyjeżdżali wczoraj do zgłoszeń o pożarze i podłożonej bombie. Pierwsze zgłoszenie napłynęło około południa. W wieżowcu miał wybuchnąć pożar. Na miejsce udały się trzy zastępy straży pożarnej i przeszukały piętro, ale nie znalazły żadnych śladów świadczących o pożarze.

Po godzinie pojawił się kolejny alarm mówiący tym razem o bombie podłożonej na czwartym piętrze Metalowca. Strażacy i policjanci udali się na miejsce. Piętro zostało dobrze przeszukane przez pirotechników. W tym czasie policja nie wpuszczała nikogo do środka. Okazało się, że był to kolejny fałszywy alarm. Pirotechnicy nie znaleźli śladów potwierdzających prawdziwość zgłoszenia. Zarówno pierwsze jak i drugie zgłoszenie okazało się być fałszywe. Policja prowadzi śledztwo w sprawie fałszywego alarmu.

Podobne zdarzenia

Dla przypomnienia, około dwóch tygodni temu z czwartego piętra wieżowca wyskoczyła kobieta, która trafiła do szpitala po tym, jak spadła na trawnik. Tydzień po tym incydencie na policyjny posterunek wpłynęło zgłoszenie o chęci popełnienia samobójstwa. Niedoszły samobójca znajdował się również na czwartym piętrze Metalowca,.W tym przypadku szybka reakcja funkcjonariuszy pozwoliła zapobiec tragedii.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~do licht
A teraz moze z moda zmadrzej bo dosc twoich bezsensownych wypocin, pokazujacych twoja niemodna juz glupte
Dodano: 6  Lipca  2017  18:38:25
Maliniak
Może ktoś opracuje lekarstwo na ludzką głupotę Już dawno istnieje .Pała i zimna woda. Zamiast tego mamy narzekanie że musiała stać po prowiant AŻ piętnaście minut Uściślając chcesz żreć zamieć energetyków,nie to wepier laj.
Dodano: 6  Lipca  2017  18:15:53
Może ktoś opracuje lekarstwo na ludzką głupotę
Dodano: 6  Lipca  2017  18:00:06
~Wkurzony
Dziś na Wyszyńskiego przyjechały 2 wozy, noc się nie paliło i wróciły. No co za debile, dzieci, niedorozwoje mogą tak się bawić i dzwonić dla zabawy. Duże kary finansowe dla takich, żeby się nauczyli
Dodano: 6  Lipca  2017  15:46:11
~edek
Na tym piętrze działają lemingi i trolle z naszego miasta.
Dodano: 6  Lipca  2017  14:24:36
~asek
Panie z roksy przewietrzaja pokoje
Dodano: 6  Lipca  2017  13:44:36
~gutek stw
Licht a czy to nie twoja sprawka? Sprawdzasz pewnie gotowość służb do takich zdarzeń a później będziesz wypisywał głupoty na forum i się wymądrzał.
Dodano: 6  Lipca  2017  12:57:31

Teraz taka "moda": fałszywe zgłoszenie o próbie samobójczej, fałszywe zgłoszenie o pożarze, fałszywe zgłoszenie o bombie...
Ale za to nie widziałem ostatnio powybijanych szyb na przystankach.
Czasy się zmieniają, i "moda" też.

Dodano: 6  Lipca  2017  11:38:21
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe