Utrudnienia na ul.PCK i ul.Rzeszowskiej

Opublikowano: 4  Lipca  2017

Od 3 lipca do 31 października wystąpią utrudnienia na drodze powiatowej Nr 1056R ul. PCK i ul. Rzeszowskiej w Nisku.

- Zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku drogi. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od drogi krajowej Nr 77 ul. Wolności, w kierunku drogi powiatowej Nr 1054R ul. Dworcowa w Nisku (do przejazdu kolejowego) – informuje Starostwo Powiatowe w Nisku.

Przebudowa droga za ponad 1 mln zł

W ramach inwestycji zostanie położona nowa nawierzchnia drogi, wymieniona będzie kanalizacja. Zostanie wykonany także nowy ciąg pieszo-rowerowy z kostki brukowej, betonowej. Przebudowane będą zjazdy.

Przypomnijmy, że wykonawcą inwestycji zostało konsorcjum firm: PBI Infrastruktura S.A. z Kraśnika i PBI WMB Sp. z o.o. z Sandomierza. Inwestycję wykonają za ponad 1,1 mln zł., z czego 50 procent kosztów zostanie dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2019. Koniec prac zaplanowano na listopad tego roku.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~pipa
Ile płacisz tych podatków miernoto???
Dodano: 9  Lipca  2017  12:03:55
~t6adzio_toruń
nasze nisko to gniot w porównaniu z miastami tej wielkosci, już nie chcę wymieniać ale gdzie miejsca pracy??? w stalowej woli, przestanę płacić podatki dla ozima a zacznę tam gdzie zarabiam
Dodano: 4  Lipca  2017  22:56:06
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe