Zaloguj się !

Starosta złożył gratulacje strażakom

Opublikowano: 1  Lipca  2017
Starosta złożył gratulacje niżańskim strażakom

28 czerwca 2017 roku, Starosta Niżański Robert Bednarz złożył, na ręce Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nisku, podziękowania i gratulacje oraz drobne upominki, dla Strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nisku, za zajęcie III miejsca w klasyfikacji drużynowej XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym.

Zdobycie tak wysokiej pozycji wymagało od strażaków ciężkiej pracy i wysiłku fizycznego podczas wielogodzinnych treningów sportowych. To nie pierwszy ich sukces. Strażacy od lat osiągają, tak wysokie wyniki w niełatwych konkurencjach strażackich na szczeblu wojewódzkim i rozsławiają naszą jednostkę i nasz Powiat.

Starosta zadeklarował wspieranie strażaków w procesie przygotowań do kolejnych zawodów, celem osiągnięcia coraz lepszych efektów swojej ciężkiej pracy.

Należy wspomnieć, że o puchar najlepszego w klasyfikacji drużynowej XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym walczyło ponad 200 zawodników z Komend Miejskich i Powiatowych PSP województwa podkarpackiego. Drużyna Komendy Powiatowej PSP w Nisku stanęła na podium, zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej, na 21 startujących drużyn. Zawody były rozgrywane w konkurencjach: pożarniczy tor przeszkód – 100 m, wspinanie po drabinie hakowej na III piętro wspinalni, sztafeta pożarnicza 4×100 z przeszkodami i pożarnicze ćwiczenie bojowe.

W drużynie KP PSP Nisko startowali: kpt. Ireneusz Stafiej, kpt. Akadiusz Bąk, mł. kpt. Mateusz Dec, mł. kpt. Łukasz Padowski, st. asp. Mariusz Zastawny, ogn. Sławomir Nawrocki, sekc. Damian Serafin, sekc. Jocek Krzysztof i str. Wojciech Garbacz.

Fot. KP PSP w Nisku
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~wrrr
A jak sie naprężył, można powiedziec stanął na wysokości zadania i dalej jest najmniejszy. Tam gdzie prasa to on pierwszy Ot co
Dodano: 2  Lipca  2017  22:30:09
~asik
Bednarz za wszelką cenę chce zaistnieć.
Dodano: 1  Lipca  2017  22:55:25
~jasio
łoczywiscie tymi sikawkami xo sa wzdlusz a nie poprzyk
Dodano: 1  Lipca  2017  12:01:48
~jasio
ja tyz chce upominek tyz bawiłem się zapałkami i sikawkami
Dodano: 1  Lipca  2017  11:47:04
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe