Zaloguj się !

Rowerzystka wjechała pod samochód

Opublikowano: 30  Czerwca  2017

Wczoraj policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Agatówce w gminie Zaleszany. 45-letnia rowerzystka zjechała na przeciwległy pas ruchu pod jadącego opla. Kobieta doznała obrażeń i trafiła do stalowowolskiego szpitala. Kierowca opla był trzeźwy, rowerzystka miała ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 23, w Agatówce w gminie Zaleszany w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola-Sandomierz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 45-letnia mieszkanka Stalowej Woli jadąca rowerem nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadący samochód opel astra, którym jechał 20-letni mieszkaniec Stalowej Woli. W wyniku zderzenia rowerzystka doznała obrażeń i została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Trafił tam również kierowca opla.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że kierowca opla był trzeźwy, natomiast rowerzystka miała 1,47 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że po wypadku rowerzystka chciała uciec z miejsca zdarzenia. Przeprowadzone oględziny, wykonana dokumentacja fotograficzna oraz zabezpieczone ślady pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Adam
Mysle ze w tej sytuacji wina powinna byc oczywista (kierowca trzeźwy, rowerzystka pijana i dodatku próbująca dac dyla z miejsca zdarzenia...)
Dodano: 2  Lipca  2017  11:53:31
~Dsg
Gengar-jedna jaskółka wiosny nie czyni i w tej dyscyplinie kierowcy są nie do pobicia - statystyki policyjne dają wam niczym niezagrozoną przewagę.
Dodano: 30  Czerwca  2017  13:08:11
~Gengar
I gdzie teraz jest ten krzykacz @Rowerzysta albo inny @Wyborca? Tutaj też będziecie tak zaciekle bronic rowerzystów?
Szkoda młodego chłopaka bo uraz może mu zostać po takim incydencie...
Dodano: 30  Czerwca  2017  11:36:35
~Welocyped
A bo ta rzeczywistość rowerzystów na drodze jest na trzezwo nie do przyjęcia. Pewnie wracala po udanym wyscigu solidarności.
Dodano: 30  Czerwca  2017  11:07:38
~Karol
Rowerzyści nie rozglądają się - wjeżdżają na przejściu dla pieszych i nie tylko pod samochody, a nie mają pierwszeństwa, nawet jeśli by mieli to o ich życie chodzi... mich poczeka.... !!
Dodano: 30  Czerwca  2017  11:05:32
~rst
Co z oplem szkoda całkowita czy da się wyklepać
Dodano: 30  Czerwca  2017  10:37:32
~rower
Rowerzyści nieznający przepisów to plaga naszych dróg.Nie zachowują elementarnych zasad ostrożności. Są niczym święte krowy.Wielu kierowców też jeszcze nie nauczyło się uważać na rowerzystów- i.....nieszczęście gotowe.
Dodano: 30  Czerwca  2017  10:36:30
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe