Policjanci pomogli w gaszeniu auta

Opublikowano: 26  Czerwca  2017

Policjanci z Posterunku Policji w Zbydniowie interweniowali wczoraj wieczorem w związku z pożarem samochodu ciężarowego. Policjanci pomogli gasić pojazd i na miejsce wezwali strażaków. Na szczęście w zdarzeniu, nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w Zbydniowie, w gminie Zaleszany, na drodze krajowej nr 77, około godz. 21.30. Policjanci jechali na interwencję do miejscowości Lipa. W trakcie dojazdu zauważyli stojący na jezdni samochód ciężarowy marki Man z naczepą. Zauważyli też, że z tylnych kół naczepy wydobywa się gęsty dym, a obok mężczyznę, który próbował ugasić pożar. Policjanci zatrzymali się i pomogli w gaszeniu. Przy użyciu gaśnicy będącej na wyposażeniu radiowozu zdusili ogień i wezwali na miejsce straż pożarną.

Przybyli na miejsca zdarzenia strażacy dogasili pojazd. Na szczęście w zdarzeniu, nikt nie ucierpiał. Jak ustalili policjanci kierowcą ciężarówki, był 30-letni cudzoziemiec. Wstępne ustalenia wskazują, że doszło do zablokowania układu hamulcowego naczepy, a następnie do samozapłonu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Zbydniowie.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Lipa
brawo Policja!
Dodano: 26  Czerwca  2017  13:43:36
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe