Zaloguj się !

Pofrunęły w niebo balony

Opublikowano: 22  Czerwca  2017

Stalowowolskie niebo o zachodzie słońca to był dziś piękny widok, zwłaszcza, że na tym niebie fruwały jak bajkowe stworzenia różnobarwne balony.

Od czwartku 22 czerwca, przez kolejne trzy dni, niebo nad Stalową Wolą wypełniać się będzie kolorowymi balonami. W Międzynarodowych Zawodach Balonowych o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli rywalizować będzie 18 załóg z Holandii, Litwy i Polski. Organizatorzy zapewnili, że nie zabraknie efektownego, nocnego pokazu oraz konkursu, w którym można wygrać lot balonem.

Pierwsze atrakcje czekały na mieszkańców Stalowej Woli już w czwartek. Pogoda dopisała, a i przyznać należy, organizacja imprezy wzorowa, sprawiły, że wszystko toczyło się zgodnie z planem. Oznacza to, że przechodnie mogli zadzierać głowy do góry obserwując balonowe latanie.

Pierwsza rywalizacja już za nami. Między 18:00 a 20:00 balony latały nad Stalową Wolą, błoniami, działkami, a wieczorem, już po 21:00 na stadionie Stali Stalowa Wola miała miejsce otwarta prezentacja balonów.

A już jutro kolejne loty (między 4:30 a 7:00 i 18:00 a 20:00). Wystarczy spojrzeć w niebo!

Wygraj lot balonem!

Rozświetlone, kolorowe balony na niebie to także doskonała okazja do udziału w konkursie fotograficznym. Aby wziąć udział w nim udział, wystarczy w dniach od 22 do 25 czerwca 2017 roku wrzucić zdjęcie z Międzynarodowych Zawodów Balonowych na Facebook'u z hasztagiem #BalonyStalowaWola . Po imprezie Organizatorzy wybiorą 4 najlepsze ich zdaniem fotografie, a ich autorów zaproszą na bezpłatny lot balonem. Z dodatkowo 12 wybranych zdjęć zostanie wydrukowany przez Klub Balonowy kalendarz na 2018 rok.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Balon
Licht po co chodzisz po cmentarzach lubisz NEKROFILIE
Dodano: 23  Czerwca  2017  08:06:54

Rzeczywiście, będąc dzisiaj na cmentarzu w Rozwadowie, widziałem daleko na niebie jakieś balony.

Dodano: 22  Czerwca  2017  22:58:11
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe