Sukces słuchaczy CKUiODiDZ

Opublikowano: 20  Czerwca  2017

To już kolejny, ogromny sukces słuchaczy stalowowolskiego CKUiODiDZ. W Ogólnopolskim Konkursie z Rachunkowości nie mieli sobie równych!

Słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Rachunkowości dla słuchaczy Centrów Kształcenia Ustawicznego zorganizowanym już po raz szósty przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania tematyką z zakresu ekonomii i rachunkowości oraz promocja kształcenia ustawicznego.

Wydarzenie to, jak zawsze, cieszyło się dużą popularnością, a stalowowolscy przedstawiciele z CKUiODiDZ rywalizowali w gronie 131 słuchaczy z 16 Centrów z całej Polski.

- Miło nam poinformować, że słuchaczka CKUiODiDZ, Pani Małgorzata Janiak zajęła pierwsze miejsce, natomiast Pan Michał Wilk, miejsce siódme. Konkurs został przeprowadzony z wykorzystaniem platformy e- learningowej. Zadania konkursowe podzielone były na dwie części: pierwszą, zawierającą 30 pytań testowych i drugą- praktyczną, w której uczestnicy zmierzyli się z zadaniem dotyczącym obliczania amortyzacji metodą degresywną. Gratulujemy sukcesu naszym Słuchaczom oraz trzymamy kciuki za egzamin zawodowy, który jest przed nimi. Jesteśmy przekonani, że pójdzie im on tak dobrze, jak zmagania konkursowe- mówi Maria Piekarz, dyrektor CKUiODiDZ.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu zawodowy i rodzinnym.

Placówka prowadzi nabór na rok szkolny 2017/2018

- do klasy VII Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz II i III Gimnazjum dla Dorosłych.

- do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych– w systemie stacjonarnym i zaocznym,

- do Szkoły Policealnej dla Dorosłych (technik administracji, technik BHP, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, florysta),

- na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (florysta, fryzjer, kucharz, cukiernik, kelner, sprzedawca, prowadzenie rachunkowości, technik ekonomista).

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej http://ckustalowawola.pl/ lub w sekretariacie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, ul. Hutnicza 12, 37-450 Stalowa Wola, tel. 15 842-95-23, faks 15 844-89-11.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe