Zaloguj się !

Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką

Opublikowano: 20  Czerwca  2017

Serdecznie zapraszamy na IV Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką, które odbędą się w dniach 23 – 25 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Stalowej Woli, przy ulicy Wojska Polskiego 9.

W bogatym i różnorodnym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie! Spotkania z autorami (w tym roku gośćmi Spotkań z Fantastyką będą Michał Gołkowski i dr Marek Sikorski), prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, konkursy i turnieje, panel Mangi & Anime, Cosplay, a także gry planszowe, sekcja gier bitewnych, sekcja starych komputerów, sesje RPG, mecze juggera. Dla miłośników historii organizatorzy przygotowali pokazy grup rekonstrukcyjnych i prelekcje. Jak zawsze, mocnym punktem programu będą larpy, przygotowane przez Grupę Larpową Królicza Nora. Dla najmłodszych przygotowano bogaty program animacyjny: w sobotę i niedzielę na dzieci czekają animacje balonowe, robotyka, malowanie twarzy, kostka Rubika, a także pojedynki rycerskie, kołek kręciłek, przeciąganie liny i inne atrakcje. Nie zabraknie również koncertów: w piątek odbędzie się koncert stalowowolskiego zespołu Fever, tworzącego muzykę na pograniczu rocka i metalu, a w sobotę czeka nas koncert muzyki filmowej w wykonaniu Kwartetu Galicyjskiego!

Pełen program imprezy dostępny jest na stronie www.ssf.net.pl, zapraszamy również na fanpage imprezy na

facebooku:https://www.facebook.com/stalowafantastyka/ Na realizację IV Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką Stowarzyszenie Stal Fiction otrzymało dofinansowanie z budżetu miejskiego w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego pn. „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli”.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe