Wjechał bmw w tył mercedesa

Opublikowano: 13  Czerwca  2017

W poniedziałek stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Turbia, w gminie Zaleszany. Na tył mercedesa najechał kierujący bmw. W wypadku ucierpiał pasażer mercedesa. Kierujący samochodami byli trzeźwi. 25-letni kierowca ,bmw nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 18.00 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 25-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, kierujący samochodem marki BMW najechał na tył mercedesa, którym kierowała 51-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego. W wyniku zderzenia samochodów ranny został 25-letni pasażer mercedesa, który został przewieziony do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, który na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Badanie stanu trzeźwości kierowców wykazało, że oboje byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca bmw nie posiadał uprawnień do kierowania samochodami. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego zdarzenia pracują stalowowolscy policjanci.

KPP
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Bonzo
Zabuli z wlasnej kieszeni. I bardzo dobrze
Dodano: 13  Czerwca  2017  12:07:54
~60latPRL
nie moge tego nazwac inaczej jak debilizmem
kara powinna byc adekwatna i tak by dlugo pamietal
Dodano: 13  Czerwca  2017  11:23:05
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe