Piknik z Europą w tle

Opublikowano: 18  Maja  2017

W czwartek na terenie PSP nr 12 zorganizowano „Dzień Otwarty Funduszy Europejskich”. Poszczególne placówki edukacyjne przygotowały stoiska dla dzieci.

Dodatkową atrakcją jest Piknik Lotniczy połączony z pokazami balonowymi i lotem balonem na uwięzi. Uczniowie mogą „spróbować” jak to jest tam, „na górze” w przestworzach, zobaczyć jak ćwiczą lotnicy i dowiedzieć się czy mają predyspozycję do tego typu pracy.

Oprócz atrakcji lotniczych przygotowano także konkursy i zabawy na stacjach sportowych i różnego rodzaju stoiskach tematycznych.

W ramach „Dnia Otwartego Funduszy Europejskich” przygotowano takie stacje jak: fizyczno- chemiczna (PSP nr 12), 2 przyrodnicze (PSP nr 3, PSP nr 4), „miasteczko zdrowia” (PSP nr 9), regionalna (PSP nr 5), matematyczna (PSP nr 11), język angielski (Gimnazjum nr 2), geogebra z origami (PSP nr 1), „fundusze europejskie” (Centrum rewitalizacji), biologiczna (PSP nr 7) i sportowe (UM): bieg przez płotki, skok w dal, bieg na 60 m, koszykówka, piłka nożna, turniej gier planszowych.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~gość
jak zwykle rozpisujecie się po fakcie, czego nie nagłasniacie takich imprez wcześniej przed rozpoczęciem aby kazdy mógł skorzystać szczególnie dzieci, polecam stalowka. net strona o przejrzystych wydarzeniach miasta i imprezach organizowanymi dla wszystkich odwiedzajacych i nagłosniajacych imprezy wczesniej
Dodano: 21  Maja  2017  16:51:31
~Gugu
No jest dzieckiem to fakt. Na dodatek we mgle smolenskiej.
Dodano: 18  Maja  2017  22:46:51
~sami swoi
brawo prezydencie a psiaki od darka ujadają nawet na dzieci smiech na sali hahasmiech2 lecimy
Dodano: 18  Maja  2017  19:12:50
~ktoś
Dlaczego usunięty został mój komentarz???
Będę go powtarzał po każdorazowym usunięciu.
Nadbereżnemu skończyła się kaska i teraz promuje Otwarte Fundusze Europejskie licząc na dotacje a gdzie podziała się flaga UE,która była pod Urzędem Miasta?
Dodano: 18  Maja  2017  17:32:50
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe