Zaloguj się !

Powiat będzie stawiał nowe chodniki

Opublikowano: 17  Maja  2017

Powiat stalowowolski będzie realizował zadanie dotyczące budowy nowych chodników w miejscowości Zaklików. Na ten cel w budżecie powiatu zabezpieczono kwotę 200 tys. zł.

Budowa chodników planowana jest na odcinku od Zaklikowa- w kierunku miejscowości Irena (chodzi o odcinek od przejazdu kolejowego). Nowy ciąg pieszy będzie miał długość około 400 metrów.

Na realizację tego zadania samorząd ogłosił przetarg pod koniec kwietnia. W połowie maja nastąpiło otwarcie ofert. Jak się okazało do przetargu przystąpiło dwóch wykonawców. Pierwsza z firm, z Sandomierza, wyceniła swoje usługi na kwotę koło 242 tys. zł, druga, z Bojanowa- na około 230 tys. zł. Przetarg została unieważniony, gdyż obie oferty są wyższe od kwoty jaką powiat zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zadania.

17 maja powiat ogłosił kolejny przetarg. Być może tym razem do starostwa powiatowego wpłynie oferta, która zmieści się w kwocie 200 tys. zł. Jeśli tak się nie stanie, do tego zadania trzeba będzie dołożyć środków finansowych, albo ogłosić kolejne postępowanie.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~toja
...Powiat będzie stawiał nowe chodniki, a kiedy pomyśli o pomnikach? Na sam przód pomnik Rajmunda Kaczyńskiego, potem prezydenta 100 lecia i naczelnika państwa. Taka kolejność nie może być zaburzona!
Dodano: 18  Maja  2017  17:36:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe