Get Adobe Flash player

Trzech pijanych o poranku

Opublikowano: 16  Maja  2017

Trzech kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu, ujawnili wczoraj stalowowolscy policjanci. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość blisko 600 kierujących pojazdami po drogach powiatu.

Policyjna akcja rozpoczęła się wczoraj o godz. 4. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie - nietrzeźwych kierowców. Policjanci skontrolowali w tym czasie 590 kierowców.

Z podsumowania akcji wynika, że funkcjonariusze stalowowolskiej drogówki ujawnili 3 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. Niechlubnym rekordzistą był 33-letni kierowca audi, który miał 2,68 promila alkoholu w organizmie.

KPP
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~stefek pijok
e2rds, ok Ty masz swoje zdanie, ja swoje, jeszcze ktoś zupełnie inne. Jednak fakty i statystyki wyraźnie pokazują, że nie ma poważnych zdarzeń na których ktoś by ucierpiał przez "wczorajszego kierowce" któremu coś tam się jeszcze kisi 00-nic nie mające wpływu na jego reakcje. Dziwi tylko dlaczego nie ma takich akcji właśnie w weekendowe wieczory kiedy prosto od wódeczki, dobrze zataczający się "gentelmen" wsiada do auta i jedzie zmienić lokal lub na dziewczynki. Tego typu ranne akcje nic nie dają bo % kierowców pijących o 6 rano jest znikomy, dostaje się natomiast tym którzy spali 30 min zbyt krótko.
Dodano: 17  Maja  2017  12:24:29
stefek pijok, jak trafisz na drodze nie na stefka, tylko pijoka, to już nie będziesz głupich komentarzy pisał, czego oczywiście ci nie życzę.
Dodano: 17  Maja  2017  09:18:28
~stefek pijok
~a_propos, szanuje Twoje zdanie i bardzo chętnie wymienił bym się z Tobą poglądami przy kawie o tego typu akcjach. Myślę, że nie trudno zrozumieć ironię tego co napisałem. Pochwalasz tego typu akcje, płać sam na to podatki jeżeli nie widzisz potrzeby transferu środków na inne "poważne" sprawy.
Dodano: 16  Maja  2017  23:39:52
~a_propos
~stefek pijok na razie Twoje IQ nie powala
Dodano: 16  Maja  2017  19:09:31
~stefek pijok
Podsumujmy koszty akcji i wpływy z tych złapanych bandziorów którzy już mieli wyciągać uzi i strzelać do ludzi. Marnowanie pieniędzy, żadnego wpływu na bezpieczeństwo na drogach. Cóż Polszzzza ... ważne żeby zawsze sprawdzać IQ przez zatrudnianiem osób decyzyjnych. Narazie bieda ;D
Dodano: 16  Maja  2017  16:30:34
~stefek pijok
Brawo brawo znowu nasze ASY sie spisały ... parę złotych do budżetu wpadło. Ale tylko 3 kryminalistów ?? Coraz gorsze wyniki, ile 0.?? promila mielo dwóch pozostałych kryminalistów ?
Dodano: 16  Maja  2017  16:25:03
Myślę, że jest ich sporo, tylko jak już, to niech robią trzeźwe popołudnie, wieczór i noc, czyż nie???? Tu jest najwięcej tych po kielichu !!!!
Dodano: 16  Maja  2017  16:18:31
~kris35
Dzięki takim akcjom czuje się nieco bezpieczniej na drodze. Oby policja nie spoczęła na laurach bo takich osobników ze szwankiem pod czaszką jest trochę.
Dodano: 16  Maja  2017  16:05:31
Jestem za drastycznymi karami dla tych, którzy prowadzą auta w stanie nietrzeźwości!!! Ale..... nie popieram takich akcji, bo to nie hurtownia i 597 kierowców zostało zatrzymanych wbrew prawu!!! Jakie były podejrzenia odnośnie ich wykroczenia, czy przewinienia??? Bezprawie panoszy się w najlepsze!!!! Policjant ma mieć uzasadnioną przyczynę kontroli danego auta, a nie wszystkich jeden za drugim, jak leci!!!
Dodano: 16  Maja  2017  14:52:29
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe