Ekonomik zaczyna współpracę z Rainbow

Opublikowano: 16  Maja  2017

9 czerwca Zespół Szkół Nr 3 w Stalowej Woli uroczyście podpisze porozumienie o współpracy z Biurem Turystycznym Rainbow. „Tym samym otwieramy nowy rozdział w historii Ekonomika - mówi Paweł Ciołkosz,dyrektor szkoły. Jesteśmy konsekwentni w poszukiwaniu nowych sposobów na zacieśnianie współpracy z firmami i przedsiębiorcami.

Ekonomik to szkoła zawodowa i naszą powinnością jest przygotowanie młodzieży do podejmowania wyzwań na rynku pracy, który wciąż się zmienia. Musimy o tym stale pamiętać. Dlatego po stażach zagranicznych i krajowych, które oferujemy naszej młodzieży, przyszedł czas na otwarcie klasy patronackiej. Własnie podpisujemy porozumienie z renomowanym biurem turystycznym Rainbow i tym samy otwieramy jedyną na Podkarpaciu klasę, której uczniowie będą mogli zyskać specjalność „animator czasu wolnego”. To klasa o kierunku technik obsługi turystycznej.

W programie tej klasy przewidywane są zajęcia animacyjne, wycieczki studyjne czy kursy zagraniczne. Chcemy, aby uczniowie po tym kierunku i po tej specjalności byli „gotowi do pracy”, np. umieli profesjonalnie organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, dbać o dobrą atmosferę podczas wyjazdów turystycznych czy wspierać rezydentów i pilotów w miejscu destynacji. To obecnie najważniejsze zadanie nowocześnie myślących szkół zawodowych. Właśnie trwa rekrutacja- zapraszamy więc gimnazjalistów- nasz Ekonomik jest dla Was zawsze otwarty”.

ObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~hero
ziutka glupia jestes i nigdy nie chodzilas do szkoly. pedagogika to jest na studiach. ale skad masz to wiedziec skoro twoj swiat to Fakt.
dobrze, niech szkola robi konkurencje innym, niech inni dorownuja, podniesie sie poziom, bo poki co licea w stalowej jada na marce rocznikow 80-88, teraz jest lapanka byle kogo i byle jak, i tak ludzie tam ucza sie na korkach za kase.
Dodano: 17  Maja  2017  20:45:16
~ziutka60
Szkoda tylko,że jak szkoła nie miała na praktyki pieniędzy , a wymyślili sobie taki kierunek to wciskali uczniów w stalowowolskie biura podróży , a teraz jak zdobyli kaske to Rainbow.Ciekawe czego nauczy ich pracujacy tak człowieczek ,który parę razy był na wycieczkach i to wszystko, a gdzie wykształcenie kierunkowe, pedagogika , recę opadają,ale przynajmniej zmuszą młodzież do zakupu kilku wycieczek , bo będzie się to praktyką nazywało.Szkoda tej młodzieży
Dodano: 17  Maja  2017  09:36:51
~Lachaalacha
Te animatorki czasu wolnego we wspolpracy z rejbolturem beda mialy wziecie do pracy u ciapatych w muslimskich hotelach
Dodano: 16  Maja  2017  21:58:18
~alutka
Nadal powraca temat czytania ze zrozumieniem umiech Z tego co czytam to "animator..." to jedynie specjalność a nie kierunek !
Więc kochani stalowi "inteligenci" czytajcie dokładnie zanim zaczniecie coś obśmiewać. Kierunek nowoczesny i chyba pożądany na rynku pracy. Nieprawdaż?
Miłego dnia !
Dodano: 16  Maja  2017  16:33:44
~Dobry czas
Czasowo dobrze ogłoszone akurat to biuro podroży ostatnio duzo razy się w mediach pojawia, ale nie ważne co mówią ważne żeby mówili smiech2
Dodano: 16  Maja  2017  15:38:36
~Uczenn
A wszyscy tak hejtują tę szkołę... Tak jak ktoś wczesniej wspomnial, daje najwieksze mozliwosci w calym miescie a nawet powiecie. Jako uczennica wiem co sie dzieje w szkole i dlaczego warto ;) a wszystkim hejterom którzy tak naprawde gówmo wiedzą (bo skąd by mieli skoro tu nie chodzą) kij w oko umiech Przed uczniami ekonomika stoi wieeeelka przyszlosc, wtedy to oni będą sie smiac z tych krytykóumiech
Dodano: 16  Maja  2017  15:04:23
~bethka
To naprawdę "nowocześnie myśląca szkoła zawodowa"! Tylko się cieszyć!
Dodano: 16  Maja  2017  13:49:45
~nowy
Czy jedna szkoła coś robi czy druga nie to- i tak źle.Wam ludziska nie dogodzi.A kierunek całkiem fajny
Dodano: 16  Maja  2017  13:22:02
~Uczeń
"Animator czasu wolnego", to to jest w ogóle zawód???
Dodano: 16  Maja  2017  11:06:59
~Mamcia
Ta szkoła to i tak chyba w tej chwili najlepsza szkoła w okolicy, mają tak wypasiony sprzet, przeciez te pracownie jakie sa fajne, za moich czasów to tylko pomarzyc i cos wkoło robia wokół tej szkoły, powiat chyba najwiecej kasy na nia ładuje, a wycieczki po całym swiecie to tez zachęca gimbusów zeby isc tam. Bo co reszta szkół w tym mieście ma do zaoferowania? ano nic. tak jak sprawdzalismy dla syna, to nie było co wybrac. W dzisiejszych czasach isc do ogolniaka np. to pozniej nie masz ani zawodu, ani nikt cie poza sprzataniem do roboty nie wezmie. Na wszelki wypadek lepiej miec jakis zawod w rekach, ehhh czasy sie pozmienialy
Dodano: 16  Maja  2017  10:44:19
~TW POlek
A OLT Expres nie jest lepsze?
Dodano: 16  Maja  2017  10:14:24
~Obzerwator
To biuro idzie na dno przecież. W zwiazku z śp. Magdalena ż.
Dodano: 16  Maja  2017  08:59:53
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe