Zaloguj się !

Poklikajmy znowu razem

Opublikowano: 16  Maja  2017

Wygraliśmy już wspólnie drzewko solarne, możemy wygrać i siłownię terenową. Miasto przeszło już pierwszy etap konkursu. Teraz czas głosować przez stronę internetową na kolejną atrakcję.

Konkurs organizuje Nestle Porusza Polskę. I to właśnie w nim można dla Stalowej Woli wygrać siłownię pod chmurką. Teren jaki miasto zaproponowało do akcji, to ogrodzony obszar znajdujący się przy Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli (osiedle Poręby). W pobliżu nie znajduje się żaden obiekt typu siłownia odkryta, ale dzięki Wam może się to zmienić! Na pewno nie brakuje osób w mieście, którzy chętnie będą korzystać z tej formy aktywności fizycznej.

A co trzeba zrobić?

Na początek zarejestrować się, a później zagłosować na naszą propozycję:

+ Zagłosuj

Każdego dnia trwania głosowania jedna osoba może oddać 1 głos na wybraną Lokalizację. Głosowanie już trwa, a skończy się 30 czerwca, więc do dzieła!

Nestle w swoim konkursie rozda 16 siłowni plenerowych, po jednej dla każdego województwa. Na Podkarpaciu, oprócz stalowowolskiej, zgłoszonych zostało 30 innych lokalizacji. Wygrywa Miasto, które zdobędzie największą liczbę głosów.

Nagrodą w Konkursie jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń – biegacz + orbitrek, rower + jeździec, surfer + twister, drabinka + podciąg nóg, jednego pojedynczego urządzenia – wioślarz i tablicy wraz z regulaminem siłowni zewnętrznej wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem, o wartości 16,759 zł brutto.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~eMKa
@ złomiarz - ja mam właśnie asfaltowy pod blokiem, stary jak diabli, peerelowski. Część skuli, ogrodzili, wysypali jakims badziewiem i poszli. Zostawili syf i dziadostwo. Dzieci się w tym maja bawić? Ja rozumiem, że Siedlanka to inny wymiar, ale bez przesady.
Dodano: 22  Maja  2017  08:19:13
~złomiarz
~eMKa , asfalt to za komuny kładli, tera kują i wywalają, bo łunia zabrania asfaltować.
Dodano: 20  Maja  2017  20:35:47
~eMKa
A może by tak pomyśleć p. Prezydencie o asfaltowym placu zabaw między blokami łączącymi Siedlanowskiego 2 a Podleśną 17 i 19, tuż przy Starostwie??? Przyszli jesienią 2016 r. panowie, rozkopali teren przy urządzeniach, ogrodzili osobno jedną piaskownicę i obok osobno zjeżdżalnię z drugą piaskownicą, wysypali jakimiś kawałkami drewna te wyryte doły... i tyle. Wióry się walają wkoło, ogólnie syf jest straszny. Czy zajmie się ktoś tym miejscem? Czy dokończy ktoś prace na tym placu czy to tak ma już zostać??
Dodano: 18  Maja  2017  10:23:34
~jasio
a co się cwicy na tablicy z tym regulowanom minom , em
Dodano: 17  Maja  2017  18:26:46
Wieczorem wyczaję, co da się zrobić w temacie.
Dodano: 16  Maja  2017  21:19:08
~prb
To miejsce zważywszy na ilość młodych ludzi, bliskość szkoły, orlika oraz biażni idealnie nadaje się bardziej na drugi street workaut park.
Dodano: 16  Maja  2017  21:07:15
~wiechu
DOLNOŚLĄSKIE-STROGOBORZYCE GŁOSY:4012 ;STALOWA WOLA GŁOSY:110.Tym razem czarno to widzę.
Dodano: 16  Maja  2017  19:46:12
~mlodynianka
Prezydencie może pan przestanie ladowac inwestycje w te same miejsca i pamietac, ze osiedle Mlodynie tez jest czescia skladowa naszego grajdołka. Oddano nam 3 piękne bloki na tym osiedlu ale pare metrow chodnika wzdłuż ul.Okulickiego przed wjazdem do tych blokow do kogo należy? Obok wjazdu do tych blokow przed laskiem wzduz w/w ulicy jest tez piękny skwer z posiana trawa, a w sobote w dzień "targowy", kierowcy z okolic wjezdzaja na ten plac swoimi rumakami no bo co przecież to nie ich można niszczyc i to nie ich broszka. Gdzie ta zafajdana milicja, ze tego nie widzi? serce boli patrząc na taki wandalizm. W tym bloku tez sa dzieci jest tez duzy powierzchniowo plac zabaw na końcu ul.W.Polskiego ze sprzętem pamietajacym komune. Mieszka pan niedaleko proszę podejść a nie wozic się tylko autem i zobaczyć ten relikt! to daleko od centrum ale tu tez mieszkają dzieci i chcą korzystać z tych wygod a nie musza być ganiane na nowoczesne place zabaw. Chleb powinno się dzielic sprawiedliwie proszę o tym pamietac a pan powinien wyjątkowo to porzekladlo znac. Liczymy na pochylenie się nad ta interwencja.
Dodano: 16  Maja  2017  14:26:09
Takie stojaki stoją w Rzeszowie, więc prawdopodobnie staną też w Stalowej Woli. Spytajcie o to prezydenta.
Dodano: 16  Maja  2017  13:38:50
~oko
Nigdzie ich nie ustawiono, to był wał w który daliście się wkręcić.
Dodano: 16  Maja  2017  12:58:36
~Pytanie
Czy wie ktoś, gdzie ustawiono stojaki rowerowe, które Stalowa Wola wygrała w zeszłorocznej edycji kręć kilometry?
Dodano: 16  Maja  2017  12:53:09
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe