Get Adobe Flash player

Pijany rowerzysta wjechał w samochód

Opublikowano: 15  Maja  2017

W sobotę policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiał 57-letni nietrzeźwy rowerzysta. Kierujący jednośladem wjechał w bok seata. Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do stalowowolskiego szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało u rowerzysty ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 12, w Stalowej Woli na ulicy Hutniczej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli jadący rowerem po ścieżce rowerowej, podczas przejazdu przez drogę nie zachował ostrożności i wjechał w bok seata cordoby, którym kierował 27-letni mieszkaniec naszego miasta. W wyniku wypadku ranny został kierujący jednośladem. Mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsca zdarzenia. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca samochodu, był trzeźwy, natomiast rowerzysta miał 2,54 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

KPP
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Frotera
Z opisu zdarzenia wynika ze to kierowca nie zachował ostrożności ponieważ ma ustąpić pierwszeństwo jadącemu po ścieżce rowerowej! !
Dodano: 15  Maja  2017  13:05:58
~kierowca
I gdzie teraz ci zwolennicy nabijania na pal pijanych kierowcow?
Rowerzysta mogl spodowodowac smierc na drodze, nie swoja ale jeszcze czyjąś...
Dodano: 15  Maja  2017  11:28:11
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe