Spowodował wypadek mając 3 promile...

Opublikowano: 15  Maja  2017

W piątek na drodze w Przędzelu nietrzeźwy kierowca mazdy najechał na stojący samochód, należący do firmy wykonującej remonty dróg. Obrażeń doznał kierowca mazdy i jeden z pracowników drogowych, siedzących w czasie wypadku w pojeździe.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 77 około godz. 12. Pracownicy drogowi wykonywali prace związane z montażem wag drogowych. Pojazd służbowy był oznakowany, a w miejscu, gdzie stał obowiązywała sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Kierowca mazdy zbagatelizował czerwone światło i wjechał w fiata, w którym siedział jeden z pracowników. Pojazd siłą uderzenia przemieścił się do przodu o kilka metrów. Drugi pracownik musiał odskoczyć do rowu, aby uniknąć uderzenia.

Policjanci przybyli na miejsce sprawdzili stan trzeźwości kierowcy mazdy. 40-latek z Woliny miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowca mazdy i pracownik siedzący w staranowanym pojeździe zostali przewiezieni do szpitala.

KPP Nisko

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~lucek
ty smieciu,wiesniaku jeb.....y
Dodano: 18  Maja  2017  18:48:00
~Elsa
Dla takich śmieci powinny być sądy 24-godzinne, a wyrok to powinna być co najmniej pięcioletnia odsiadka i porządna ścieżka zdrowia raz w tygodniu w zakładzie. A najlepiej to żeby policja eliminowała, takie ścierwo na miejscu strzałem w tył głowy.
Dodano: 16  Maja  2017  11:04:42
~Wladek
Kolejny debil z powiatu nizanskiego pokozol. W tym powiecie normalnego kierowcy nie uswiadczy,bo albo jezdza naje.... albo prowadza jak gdyby prawo jazdy dostali za jajka i kaszanke, tudziez znalezli je w laysach.
Dodano: 15  Maja  2017  15:21:19
~hehe
D o tytulu brakuje tylko dopisku,gdyby mial 2 to byloby dobrze
Dodano: 15  Maja  2017  13:01:24
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe