Zaloguj się !

2 nagłe zgony- zagadka rozwiązana

Opublikowano: 12  Maja  2017

Matka i syn. Ich ciała znaleziono w jednym z domów na ul. Tysiąclecia w Stalowej Woli 9 maja 2017. Na zlecenie prokuratury wykonano sekcję zwłok. Zagadka tajemniczych śmierci rozwiązana.

9 maja 2017 roku w jednym z domów na ulicy Tysiąclecia na osiedlu Piaski w Stalowej Woli odkryto ciała dwóch osób: 83- letniej kobiety i 57- letniego mężczyzny. Matka i syn zmarli w odstępie kilku dni, a razem z ich ciałami mieszkała inna, niepełnosprawna kobieta, która nikogo nie powiadomiła o zgonie. Śmierć dwóch osób odkryli dopiero członkowie rodziny, którzy wezwali policję, gdy nie mogli dostać się do domu bliskich.

Sprawę zbadała prokuratura. Zlecono wykonanie sekcji zwłok kobiety i mężczyzny.

- W dniu dzisiejszym wpłynęły do nas wyniki sekcji zwłok i mamy już pełną informację dotyczącą przyczyn zgonu. Jeśli chodzi o zgon 83- letniej kobiety- nastąpił on w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo- oddechowej zaistniałej z przyczyn chorobowych, konkretnie choroby serca. Kobieta ta, jak ustaliliśmy w wyniku badania, posiadała wszczepiony rozrusznik serca. Jeśli chodzi o zgon 56- letniego mężczyzny, on także nastąpił z przyczyn chorobowych. Był to zgon nagły, związany z pęknięciem wrzodu i krwotokiem wewnętrznym- mówi dla portalu StaloweMiasto.pl Piotr Walkowicz, Zastępca Prokuratora Rejonowego.

Ani do zgonu matki, ani syna nie przyczyniły się osoby trzecie. Śmierć dwóch członków rodziny w tak krótkim okresie czasu to przypadek.

Zobacz również:

+ 2 tajemnicze zgony na Tysiąclecia

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~niezalogowany
@Licht
Niektórym wydaje się, że nigdy nie umrą, tym bardziej z przyczyn naturalnych. To jest niezwykłe.
Dodano: 14  Maja  2017  17:09:42
~a_propos
bravo dla Redakcji,że ktoś czasem te komentarze przegląda,bo widzę,że usunięto wpis tego pajaca
Dodano: 13  Maja  2017  09:39:54

99% ludzi umiera z przyczyn naturalnych.
Co w tym niezwykłego ?

Dodano: 12  Maja  2017  19:28:19
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe