Zaloguj się !

Promują akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo

Opublikowano: 12  Maja  2017

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzili działania pod nazwą ”Kręci mnie bezpieczeństwo”. Ogólnopolska kampania ukierunkowana jest między innymi na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkań z mieszkańcami Stalowej Woli funkcjonariusze przypominali o zasadach bezpieczeństwa, a rowerzyści i piesi mogli otrzymać elementy odblaskowe.

Stalowowolscy dzielnicowi prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo". Byli w kilku miejscach w Stalowej Woli, między innymi na ulicy Popiełuszki, Wojska Polskiego oraz ulicy Narutowicza.

Głównym celem wczorajszej akcji była poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Działania prewencyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Policjanci odpowiadali na pytania rowerzystów. Przypominali o bezpieczeństwie w trakcie poruszania się rowerem, a przede wszystkim o obowiązku stosowania się do przepisów. Zwracali uwagę na wymogi techniczne, które musi spełniać jednoślad, oraz na potrzebę zakładania kasku i elementów odblaskowych.

Policjanci wręczali rowerzystom i pieszym kamizelki i opaski odblaskowe. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Tylko kompletny idiota może uwierzyć że takie odblaskowe badziewie uratuje kogokolwiek .
Jeśli nie zmieni się to że kierowcy traktują rowerzystów jak te nieszczęsne jeże które można bez karnie rozjeżdżać a rowerzyści nie włączą myślenia na drodze i DDR to nic nie zmieni się na naszych drogach i DDR .
A takie śmieszne akcje to policja może sobie wsadzić w ...
Dodano: 15  Maja  2017  00:25:07
~sekundnik
Jaja jak berety. Rowerzyści robią co chcą, a policja wręcza świecidełka. Stanęliby na jakimkolwiek chodniku i chociaż postraszyli. Nikt nigdy nie widział policjanta wręczającego mandat rowerzyście albo pieszemu. Policjo - budzimy się. Stanie na Energetyków to wszystko na co Was stać? Mnie w szkole uczyli kierowania ruchem. Ciekawe, czy szeregowi policjanci to potrafią?
Dodano: 12  Maja  2017  17:53:04
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe