Zaloguj się !

Wypadek w Rzeczycy Okraglej

Opublikowano: 11  Maja  2017

W środę przed południem policjanci ze stalowowolskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Rzeczycy Okrągłej w gminie Radomyśl nad Sanem. Zderzyły się tam dwa samochody. Ranna została jedna osoba. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło przed godz. 11, na drodze wojewódzkiej nr 855, relacji Stalowa Wola-Kraśnik. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni kierowca nissana najechał na tył samochodu audi, którym poruszała się 32-letnia kobieta. W wyniku zderzenia samochodów ranna została kierująca audi, którą przewieziono do stalowowolskiego szpitala.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ruch odbywał się wahadłowo i kierowali nim policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Na miejscu wypadku policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują stalowowolscy policjanci.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~piechur
Znam to miejsce na foto,to są Zdziechowice drugie a nie Rzeczyca okrągła.
Wstyd redaktorku!!!!
Dodano: 11  Maja  2017  13:19:02
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe