Zaloguj się !

Lokaty bankowe dla klientów zamożnych

Opublikowano: 7  Maja  2017

Posiadając na rachunku bankowym kwotę wysokości 10 000 zł, możesz liczyć na lepszą ofertę niż standardowa, gdy mowa o lokatach bankowych. Jak to możliwe? Musisz wiedzieć, że w ofercie banków znajduje się usługa private banking (tzw. bankowość prywatna). Jest ona dedykowana klientom zamożnym, których dochody są wyższe niż średnia krajowa lub którzy zgromadzili spore oszczędności na rachunku np. oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Jeżeli chcesz założyć lokatę bankową i zdeponować na niej środki w wysokości np. 10 000 zł, to – w pierwszej kolejności – powinieneś sprawdzić, czy nie możesz skorzystać z lepszej oferty, która jest proponowana właśnie w ramach bankowości prywatnej. Zainteresowany? Sprawdź aktualne propozycje lokat bankowych widniejące w ofercie Lion’s Banku.

Gdzie szukać informacji o lokatach bankowych?

Lion’s Bank to jeden z wielu banków działających na polskim rynku. Co ważne, koncentruje się on na obsłudze klientów zamożnych. Jeżeli interesują cię lokaty bankowe lub inne produkty znajdujące się w ofercie właśnie tego banku, to szczegóły znajdziesz na stronie internetowej tego banku.

Poza informacjami o poszczególnych produktach, na stronie Lion’s Banku znajdziesz również wyszukiwarkę lokat bankowych. Jest ona dostępna pod adresem: https://www.lionsbank.pl/lokaty. Korzystając z niej, możesz określić:
- minimalną i maksymalną kwotę, która zostanie zdeponowana na lokacie,
- czas trwania umowy,
- sposób jej założenia (online lub w oddziale).

Posługując się wyszukiwarką, szybko znajdziesz oferty lokat bankowych, które cię zainteresują. W ten sposób nie będziesz musiał też zapoznawać się ze szczegółami wszystkich produktów aktualnie dostępnych w tym banku.

Na te lokaty zwróć uwagę

Dotychczas nie korzystałeś z oferty Lion’s Banku? Wykorzystaj zatem okazję i skorzystaj z oferty przygotowanej dla nowych klientów. Gdy mowa o lokatach bankowych, to powinieneś zwrócić uwagę na Lokatę Welcome. Dlaczego? Wyróżnia się ona:
• dobrym oprocentowaniem – w wysokości nawet do 3,00% w skali roku,
• możliwością zdeponowania sporej kwoty – od 100 000 do 600 000 zł,
• brakiem konieczności korzystania z innych produktów dostępnych w ofercie Lion’s Banku (np. rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych).

Zainteresowany? Chcesz poznać więcej szczegółów? Przejdź zatem na stronę: https://www.lionsbank.pl/lokata-welcome. Znajdziesz tam dodatkowe informacje o lokacie i możliwościach jej założenia.

Jeżeli poznałeś już produkty Lion’s Banku i jesteś zadowolony ze współpracy właśnie z tym bankiem, to powinieneś poznać Lokatę Perle (więcej informacji: https://www.lionsbank.pl/lokata-perle). Założysz ją: • dla kwoty 100 000 nawet do 1 000 000 zł, uzyskując oprocentowanie w wysokości od 1,60% do 1,70% w skali roku,
• na trzy sposoby: za pośrednictwem bankowości elektronicznej, przez telefon lub w oddziale banku,
• na okres 1, 3 lub 6 miesięcy.

Bank gwarantuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty, a dodatkowo możesz być pewien, że twoje środki są bezpieczne. Dzieje się tak dlatego, że środki zdeponowane na lokatach bankowych są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty 100 000 euro.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jasio
i dlacego ni mogę licyc na ofiare lepsza niż stantartowa
Dodano: 8  Maja  2017  18:53:02
~jasio
to dyskryminacja w bialy dzień gdzie mom ulokować moiygo miliarda
Dodano: 8  Maja  2017  18:51:13
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe