Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Matury 2017

Opublikowano: 4  Maja  2017

Od 4 do 26 maja będą w tym roku odbywały się egzaminy maturalne. W powiecie stalowowolskim do egzaminu dojrzałości podeszło 769 absolwentów szkół ponadgimnazjalnych...

Maraton maturalny rozpoczął się w czwartek 4 maja od egzaminu z języka polskiego. W dalszej kolejności absolwenci szkół ponadgimnazjalnych będą pisać maturę z matematyki (5 maja - poziom podstawowy) i języka angielskiego (8 maja). W kolejnych dniach, aż do 24 maja, będą odbywać się egzaminy z przedmiotów dodatkowych takich jak: wiedza o społeczeństwie, język niemiecki, biologia, historia, chemia, język rosyjski, fizyka i astronomia, język francuski, język hiszpański, język włoski.

Każdego dnia będą przeprowadzane dwie sesje egzaminacyjne: pierwsza o godz. 9:00, druga – o 14:00. Cześć ustna egzaminu maturalnego potrwa do 26 maja.

Jak podaje Centralna Komisja Egzaminacyjna do egzaminu dojrzałości przystąpi 283 900 absolwentów liceów ogólnokształcących i techników.

Jak sprawdziliśmy, szkołę ponadgimnazjalną w powiecie stalowowolskim ukończyło 907 osób, z czego do egzaminu maturalnego przystąpiło 769 uczniów.

Obrazek

Prace maturzystów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów zewnętrznych. Świadectwa zostaną przesłane do szkół przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne do 30 czerwca br. Tego samego dnia ogłoszone zostaną również ogólnopolskie wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jasio
toc nauczycieli mamy za to więcej niż naturzystow
Dodano: 5  Maja  2017  18:21:02
co niektorzy sa w klasie maturalnej ale sa slabsi i sa niedopuszczeniz pzredmiotu ale szkole sednia maja zaliczona glowa dogory slonika na szczescie jutro matma najgorsze i obce jezyki powodzenia
Dodano: 4  Maja  2017  18:21:03
powodzenia 100 procent ale i tak co 5 nie zda tak jest zawsze ale powodzenia zerostrezu polamania pior i niektorym dostania sie na studia resta prace znalesc i inni zalozenia rodziny lub zycia samemu
Dodano: 4  Maja  2017  18:16:06
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe