Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Wielkie losowanie nagród z SanBankiem

Opublikowano: 3  Maja  2017

Wystarczyło założyć w jednej z placówek 12- miesięczną lokatę o nazwie „Autolokata Jubileuszowa” by wziąć udział w losowaniu cennych nagród. Nagrodą główną był samochód. To był ważny dzień dla klientów SanBanku. W środę odbyło się losowanie nagród.

- Jest to nasz taki prezent dla naszych klientów w związku z tym, że w tym roku, w tym miesiącu obchodzimy 90- lecie naszego banku- mówi prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Stanisław Kłapeć.

Nagrody losowano spośród 20 tysięcy kuponów co świadczy o tym, jak wielu ludzi ufa temu bankowi i lokuje w nim swoje oszczędności.

- Cieszymy się z tego bardzo, że ludzie mają zaufanie do banku, że chcieli spróbować szczęścia. Chciałem pogratulować tym wszystkim, którzy wygrali. Ci, którzy nie wygrali mają szansę w następnych losowaniach Autolokaty, albo też innych naszych konkursach. Ponadto osoby te wybrały dobry, bezpieczny, polski bank- mówi prezes.

I dodaje, że w związku z tą niezwykle atrakcyjną loterią przybyło nowych klientów. Trudno się dziwić, bo nagrody były naprawdę cenne:

Nagroda I stopnia- samochód osobowy marki citroen C4 Cactus o wartości 55 000 zł,

Nagroda II stopnia- skuter o wartości 3 000 zł,

Nagroda III stopnia- laptop o wartości 2 000 zł,

Nagroda IV stopnia- 10 nagród – sprzęt AGD, RTV- każda o wartości 1 000 zł. Łączna wartość nagród IV stopnia to 10 000 zł.

Łączna pula nagród wyniosła aż 70 000 zł.

SanBank to lokalny bank, z dużymi tradycjami, znany i ceniony przez klientów, bank który wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności i partycypuje w życiu kulturalno- sportowym regionu aktywnie wspierając wiele inicjatyw. To bank, który nie zapomina też o indywidualnym kliencie.

- Banki komercyjne nie organizują tego typu konkursów, a my jesteśmy bardzo mocno związani z tym terenem. Tutaj są nasze korzenie. W związku z tym chcemy ten jubileusz uczcić w ten sposób- mówi prezes Stanisław Kłapeć.

Uroczyste losowanie poprowadziła Dorota Szczurek. I choć nie każdy wygrał, każdy został obdarowany słodkościami.

A w związku z jubileuszem w ofercie SanBanku wiele ciekawych produktów, jak choćby lokaty z korzystnym oprocentowaniem czy kredyty jubileuszowe. 24 placówki czekają na klientów!

Artykuł sponsorowany

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe