Zaloguj się !

Sukces policjantów na zawodach strzelnic

Opublikowano: 28  Kwietnia  2017

Na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Drugie miejsce w tych zawodach zajęli stalowowolscy policjanci.

Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego było organizatorem Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych, które odbyły się w czwartek na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim. Zawody były okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 12 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia - Policji, Służby Celnej, Straży Pożarnej i Wojska Polskiego. Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. W zawodach brali udział stalowowolscy policjanci, którzy wystawili drużynę w składzie: asp. szt. Tadeusz Kowal, asp. Grzegorz Utnik i asp. Wojciech Jabłoński.

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna niżańskich stróżów prawa, a drugie miejsce przypadło w udziale policjantom ze Stalowej Woli. Asp. Grzegorz Utnik indywidualnie w dwuboju strzeleckim zajął trzecie miejsce.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka, asp.szt. Józefa Bąka - Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca - Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Licht, to nie problem, na strzelnicy LOK możesz postrzelać, bez pozwolenia.
Dodano: 2  Maja  2017  08:38:40
~szczelec
a co to za wyczyn? w sylwetke na 50m to z 9tki sie spokojnie da trafic i to bez wiekszych problemow.
Dodano: 29  Kwietnia  2017  15:55:16
~Licht

@ e2rds

Mam 30 lat. Niestety nie mam pozwolenia na broń palną, ani broni.
Ale jakby ktoś pozwolił mi strzelić, to trafiłbym.

Dodano: 28  Kwietnia  2017  17:36:37
Licht, toś marny strzelec i nie chwal się, jeszcze teraz, pomimo 66 lat przegrasz.
Dodano: 28  Kwietnia  2017  17:24:27
~Licht

Dajcie mi pistolet kalibru 9 x 19 mm z lufą o długości 4 cali, to podejmuję się trafić sylwetkę człowieka z odległości 40 metrów.

Z Makarov'a kaliber 9 x 18 mm i lufą o długości 3 cali, trafię sylwetkę człowieka z odległości 20 metrów.

Dodano: 28  Kwietnia  2017  16:50:29
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe