Zaloguj się !

Groził rodzinie siekierą i bronią hukową

Opublikowano: 20  Kwietnia  2017

Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który groził rodzinie siekierą i bronią hukową. Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, gróźb karalnych oraz znieważenia policjanta.

W świąteczną niedzielę około godz. 19, policjanci zostali skierowani na miejsce interwencji domowej w Przędzelu. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna, uzbrojony w siekierę i broń hukową, przyjechał samochodem pod dom i próbuje do niego wtargnąć.

Na miejscu policjanci zastali napastnika dobijającego się do drzwi. Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Odgrażał się domownikom. Obok na murku leżała siekiera i broń hukowa. Policjanci odsunęli ją w bezpieczne miejsce. Pijany agresor został zatrzymany do wytrzeźwienia. Powodem takiego zachowania były konflikty rodzinne.

W trakcie doprowadzania do komendy, 46-letni mieszkaniec Rudnika nad Sanem groził policjantowi i znieważył go. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Przedstawione mu zostały zarzuty gróźb karalnych, jazdy w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia policjanta.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Licht

Ale siekiera porządna. Dobrej jakości. Nie byle jaka.

Dodano: 20  Kwietnia  2017  10:18:06
~jasio
a i musze pochować wszystkie sztucccce i widelce i zakleje sobie jadaczkę plastrem żeby cos głupiego nie powiedziec
Dodano: 20  Kwietnia  2017  09:23:15
~jasio
a mnie starsi zostawili samego w domu , musze się ukrywać bo policja pomyśli ze tez wtargnalem do domu
Dodano: 20  Kwietnia  2017  09:20:49
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe