Stracili prawo jazdy za prędkość

Opublikowano: 19  Kwietnia  2017

Policjanci ruchu drogowego w dni świąteczne czuwali nad bezpieczeństwem kierowców poruszających się po drogach powiatu niżańskiego. W poniedziałek zatrzymali do kontroli drogowej dwie osoby, które w terenie zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h. Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

W czasie Świąt Wielkanocnych drogi powiatu niżańskiego były patrolowane przez większa liczbę policjantów. Funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierowców oraz jazdę z dopuszczalną prędkością. Podczas Świąt niżańscy policjanci zatrzymali trzech kierowców pod wpływem alkoholu. Rekordzista został zatrzymany w sobotę, w Hucie Deręgowskiej. 44-letni kierowca matiza o godz. 12, miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, pojazd oddali pod opiekę rodzinie.

W lany poniedziałek w Nowosielcu i Rudniku nad Sanem funkcjonariusze kontrolowali prędkość kierowców, w miejscach zaznaczonych jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W Nowosielcu o godz. 8 zatrzymali do kontroli mieszkańca Nowego Dzikowca. 31-letni kierowca opla miał na liczniku 106 km/h przy ograniczeniu do 50. Z taką samą prędkością jechała 38-letnia mieszkanka Sandomierza, która została zatrzymana do kontroli drogowej o godz. 18 w Rudniku nad Sanem. Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

KPP
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~stefek pijok
Nasze ASY ;)
Dodano: 20  Kwietnia  2017  21:21:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe