Sąd przesłucha Krzysztofa S. w szpitalu

Opublikowano: 19  Kwietnia  2017

16 listopada 2015 roku w Stalowej Woli zamordowano trzech mężczyzn. W tej sprawie wciąż nie zapadł wyrok. Teraz sędzia sprawozdawca przesłucha Krzysztofa S. w szpitalu psychiatrycznym.

Do potrójnego morderstwa doszło 1,5 roku temu w jednym z mieszkań bloku przy Popiełuszki 40a. 65- letni Zenon K. i 29- letni Krzysztof S. tamtej listopadowej nocy działali wspólnie i w porozumieniu. Trzy osoby, w wieku lat 40, 57 i 63 zginęły od ciosów nożem (dwóch bezdomnych i sąsiad Zenona K.). Zarzucane im przestępstwa zostały popełnione z pobudek ekonomicznych. Krzysztof S. przyznał się w całości do zarzucanych mu czynów i od razu złożył obszerne wyjaśnienia zbieżne z ustalonym stanem faktycznym. Zenon K. do dziś nie przyznaje się do winy. Proces w tej sprawie toczy się przed Sądem Okręgowym w Tarnobrzegu.

Wczoraj Zenon K. zeznawał przed sądem ponownie. Zapewnił, że ze zbrodnią nie ma nic wspólnego i że w chwili popełniania przestępstwa nie przebywał w domu, nie zadawał więc wspólnie Krzysztofem S. ciosów. Śledczy podważyli jednak tę wersję zdarzenia. Wobec tego, że biegli psychiatrzy orzekli, że młodszy stalowowolanin był niepoczytalny w chwili popełnienia morderstwa, postępowanie wobec niego umorzono i skierowano go na leczenie psychiatryczne do Jarosławia. Wczoraj zdecydowano, że będzie występował w procesie Zenona K. jako świadek. Z tego powodu zostanie przesłuchany przez sędziego sprawozdawcę, w obecności biegłego psychologa na terenie oddziału szpitalnego.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Licht

Krążą plotki, że szpital psychiatryczny w Jarosławiu, to najcięższy szpital psychiatryczny w Polsce.

Dodano: 20  Kwietnia  2017  10:31:37
~jasio
bo jak fatamorgana idzie przez pustynie to wszyscy glupieja nawet dromadery i kaszkaje
Dodano: 19  Kwietnia  2017  17:47:21
~jasio
o kurde da wysokiego sedziego zeznania wariatow sa wiarygone ale filmy i inne nagranie nie bo może być fatamorgana
Dodano: 19  Kwietnia  2017  16:55:57
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe